Ducato 17m3 Uzatma?

metehan.shn

Yeni Üye
Merhaba,

Forumun sessiz takipçilerindenim, yeni üye oldum. Uzun süredir karavan hayalim var, hayalimi plana çevirmek istiyorum.

Ducato 17m3 araçların karavan için uygun olduğunu düşünüyor, bu araca uygun plan yapıyorum.

VW California xxl modelinde aracın arka kısmında bir uzatma var ve yatak bu uzatmaya kadar gidiyor.

Bu sayede iç mekanda biraz daha alan kazanabiliriz.

Böyle bir uzatma yapmak proje, ruhsat kısmında bize sıkıntı çıkarır mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Zafer Aksu

Kamp I
Merhaba,

Forumun sessiz takipçilerindenim, yeni üye oldum. Uzun süredir karavan hayalim var, hayalimi plana çevirmek istiyorum.

Ducato 17m3 araçların karavan için uygun olduğunu düşünüyor, bu araca uygun plan yapıyorum.

VW California xxl modelinde aracın arka kısmında bir uzatma var ve yatak bu uzatmaya kadar gidiyor.

Bu sayede iç mekanda biraz daha alan kazanabiliriz.

Böyle bir uzatma yapmak proje, ruhsat kısmında bize sıkıntı çıkarır mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Bu uzatma konularının bir prosedürü vardı sağ sol 3 cm galiba ama arkayı bilmiyorum. Benim kafamı kurcalayan soru ise ön camın üzerine doğru alkoven karavanlardaki gibi uzatma yapabilir miyim? Üstelik benim talebimde aracın alanının dışına da çıkılmıyor :smiley:

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bantu

Ana Kamp
Hep şu kadar alan bize yeter diye başlıyoruz ama iş ciddiye bindiğinde ya da kullanamaya başlayınca daha çok alana ihtiyaç duyuyoruz.

nasah

Kamp III
Bu uzatma konularının bir prosedürü vardı sağ sol 3 cm galiba ama arkayı bilmiyorum. Benim kafamı kurcalayan soru ise ön camın üzerine doğru alkoven karavanlardaki gibi uzatma yapabilir miyim? Üstelik benim talebimde aracın alanının dışına da çıkılmıyor :smiley:
607fd157e78899379ad1c92f7f45e03f.jpg

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir tane vardı. Ducatonun üzerine yapılmıs. Fakat hiç estetik durmuyordu.

Forum istatistikleri

Konular
99,896
Kullanıcılar
167,683
Son üye
cagdas01

SON KONULAR