Duster Macera Paketi Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,051

ümiterkan

Zirve
Yer
Rize
Duster Macera Paketi Montajı

1000653
1000656

Silikon ve temzileme gereçleri
1000655

Tüm yüzey iyi temzilenmeli
1000657

Silikonlu Parçalar
1000662

1000663
1000664
1000680

Etiketler
Ynt: Duster Macera Paketi Montajı

Ümit bey merhaba, sanırım dacia duster sahibisiniz veya bayisiniz. Neyse benimde bu arabada aklım kaldı 4x4 ü hakkında eğer kapsaamlı bilginiz varsa bilgi verebilirmisiniz. Bazı videolarını izledim arazide, suda, çamurda perfonmansı iyi gibi geldi benim aklıma takılan bu araca mt lastik takabilirmiyiz, yükseltme yapabilirmiyiz gibi mevzular. teşekkür ederim.

aliozanc' Alıntı:
Ümit bey merhaba, sanırım dacia duster sahibisiniz veya bayisiniz. Neyse benimde bu arabada aklım kaldı 4x4 ü hakkında eğer kapsaamlı bilginiz varsa bilgi verebilirmisiniz. Bazı videolarını izledim arazide, suda, çamurda perfonmansı iyi gibi geldi benim aklıma takılan bu araca mt lastik takabilirmiyiz, yükseltme yapabilirmiyiz gibi mevzular. teşekkür ederim.

Ali Bey,

Bayi değilim :D sadece acizane kullanıcıyım. Renault ve Duster başlığı altında tonlarca bilgi var oradan bakarsanız daha iyi olur gibi. Ama özellikle merak ettiğiniz konu var ise seve seve yanıtlamaya çalışırım. MT lastik takma veya yükseltme ile ilgili örnek resimlerin olduğu çok güzel bölüm var http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=66044.0

umiterkan' Alıntı:
Ali Bey,

Bayi değilim :D sadece acizane kullanıcıyım. Renault ve Duster başlığı altında tonlarca bilgi var oradan bakarsanız daha iyi olur gibi. Ama özellikle merak ettiğiniz konu var ise seve seve yanıtlamaya çalışırım. MT lastik takma veya yükseltme ile ilgili örnek resimlerin olduğu çok güzel bölüm var http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=66044.0
Burda verilen linkte bir kaç foto dışında yükseltme ve mt lastik ile ilgili ölçü vs. bir şey yok.

lazOTTO' Alıntı:
Aracı aldığım bayinin verdiği fiyat montaj dahil 800 TL.dir.

Bu fiyata hem kapılara takılan parçalar hemde çamurluklara takılan parçalar dahil mi_?

Ben fiyat aldığımda sadece çamurluğa takılanlar 600 civarı (her çamurluk için olan 150 civarı imiş teki) kapılara takılanlar ise 500 civarı toplam montaj vs ile neredeyse 1500 e ulaşan rakamlardan söz edildi.

Siz nereden fiyat aldınız? Ve hem çamurluk korumaları hem kapı korumaları dahil mi?

Şimdiden teşekkürler...

Kapıdakiler hariç sadece çamurluk koruması için verdikleri fiyat 800 tl.

lazOTTO' Alıntı:
Kapıdakiler hariç sadece çamurluk koruması için verdikleri fiyat 800 tl.
Teşekkürler

Tahmin etmiştim, çamurluklar için koruma her çamurluk için 150-160 milyon civarı fiyatı var. 650 civarı yapıyor parça fiyatı. Aslında parçadan kazanıyorlar montaja çok istemişler toplamda 800 olarak.

Kapılara takılanlar da 500 civarı parça fiyatı.

Ben öncelikle boya koruma ve camlara rüzgarlık düşünüyorum, bu sebep ile erteledim macera paketini...

...

Boya koruma iyi bişeydir.Mesela biri elinde sivri bi cisimle araca doğru yaklaşırken boya koruma devreye girip adamın azını burnunu kırıyo böylece boya korunmuş oluyor :smiley: Yani kısaca hiç bi fikrim yok :smiley:

olguncandan' Alıntı:
Valla ben de bilmediğim için sordum. ;)

Olgun Bey, Boya Koruma otomobilin boyasının hem ilk günkü görünümünü korur hem de yaz aylarında boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultraviyole filtresi içerir. Kışın ise boyayı tahrip eden çamur, tuz ve diğer minerallerden, hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur.

Saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR