Duyuru - Recall - Gerİ Çağrilan Cherokee' Lar Hakk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yavuzuyan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,990

Etiketler

arkadaşlar benim araca bugün mengerler depo koruma demirini taktı. moparın sitesinde recall çağrısı olarak gören var ise mengerler ile konuşmanızı tavsiye ederim. birmot olsun master olsun sallıyor

master benim arka askı kollarımı ne onları değiştirdi recall dan. ama depo demiri için gözle kontrol çağrısı o dedi değişmedi

mengerler değiştirdi bugün. bilginiz olsun . araç 2004 liberty . hangi parça bilmeyen arkadaşlar için resimlerini atıyorum aşağı

Benim 2004 2.8 aracımda yok bu parça. Servise direk gidip mi taktırdınız yoksa randevumu aldınız.

Bugün 2004 model 2.8 Liberty aracımın geri çağırılması ile ilgili Jeep servislerini aradım.

Çiftkurtlar bilgisayara bağlamamız lazım dedi. (Ne alakaysa) vazgeçtim.
Çiftçiler Otomotivi aradım. Şase numarasından göremedi, Master Servise yönlendirdi.
Master servisi aradım. 2 adet geri çağırma söyledi. Bayramdan sonra gelin bakalım dedi, vazgeçtim.
Mengerleri aradım. (En ilgili çalışan buradaydı) Şase numarasından 2 geri çağırma gördü. Biri arka süspansiyon kolları, diğeri yakıt deposu koruması.
Yakıt depo koruması Türkiye'de yokmuş. Birkaç saniye içerisinde İtalya'da olduğunu belirledi. Hemen İtalya'ya sipariş verdi. 20-25 gün içerisinde geleceğini söyledi ve sadece telefon numaramı ve araç plakasını istedi. Ürün geldiği zaman montaj için çağıracaklarmış.

Bu kadar basit bir işlemi yapamayan diğer servis çalışanları beni çalıştıkları yerden uzaklaştırdılar resmen.

Demek ki bundan sonra Jeep bakımı için Mengerleri tercih edeceğim.

Benzer aracı olan arkadaşlarımın bilgisine. Telefonda şase numarasını söyleyerek gerekli bilgileri alabiliyorsunuz. İhmal etmeyin bence

Siz hangi semttesiniz?
Ben topkapı mengerlerde yaptırdım.

benşmde 2 tane recall yapıldı biri depo koruma demiri biride daha önce arka süspansiyon kollarıydı .

master arka süspansiyon kollarını değişti depo demirini yapmadı dediki bu gözle kontrol :smiley: uğraşmadım

mengerleri aradım onlar getirtip italyadan taktılar

Ümranşiye KAzımkarabekir'de Orçun Usta var. Offroad'un uzmanı. İşini doğru yapan son kalan ender ustalardan biri.. Ona götürün aracınızı farklı bir şey de düşünür beğeneceğiniz.

Linke bakın, neler göreceksiniz..
offroad garajı orçun usta - Google'da Ara

Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Yavuz UYAN
Ataşehir-İst.

hocam google da arayınca direk şikayet konusu çıktı gezenbilirde.

reeli nedir bilemiyorum tabi

Selam, konuyu hortlatacağım ama buradan gördüğüm bilgi ile Mengerler i aradım, bendeki 2003 liberty 3.7 için 3 adet geri çağırma var dediler;

-Ön Alt Rotiller
-Airbag beyni ve sensörleri
-Depo koruma demiri

Arka süspansiyon kollarından bahsetmediler hiç.

hocam google da arayınca direk şikayet konusu çıktı gezenbilirde.

reeli nedir bilemiyorum tabi
Şikeyetçinin amacı aracına yükseltmeyi çok ucuza yaptırmaktı. Başaramayınca .....

Başka bir şikayet yok zaten bunun dışında..
Orçun usta da meraklı değil yeni müşteriye ihtiyacı da yok. Dükkanı tıka basa dolu.
Nedenini araştırmaya gerek yok.

9 senedir tanırım, aracıma yaptırdığım bir şey için hiç olumsuzluk yaşamadın.

Yeni konu başlığı açacaktım ancak yakın zamanda buradan bilgi paylaşıldığı için sizlere danışmak istedim öncelik..

Önünde açılı demir tampon olan bir 2003 mdell liberty KJ ye BF Goodrich 245 70 16 A/T lastik takılsa sürtme olur mu? Arkalar kurtarır ama önlerin tabana en yakın alt arka kısımları sürter mi sürtmez mi onu kestiremedik bir türlü..

Arkadaşlar mümkünse geri çağırma ile taktırdığınız depo koruma demirinin fotosunu koyabilir misiniz? Teşekkürler, selamlar 👋🏻

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri