Flowmaster Super 44 Satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ONUR.LEVENT Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,310

ONUR.LEVENT

Grand Cherokee WJ
Yer
ANKARA
Grand cherokee wj için Usa dan getirdiğim flowmaster super 44 satıyorum.V8 buymuş diyorsunuz ancak ses fazla agresif ve dikkat çekici.Ankara içi elden teslim ara parçada taktırdım.Aldığım fiyata satıyorum. 275 Tl

Etiketler
Ynt: Flowmaster Super 44 Satılık

Sadece wj degil zj xj ford explorer a ,4litre ve uzeri her araca uyar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

araçta şuan takılı mı ? ses abartılı olduğu için mi söküyorsun ?

Ses aslında abartı değil, aracımda ara sıra küçük bebeğim oluyor ses ürküttü :smiley: Biraz büyüsün tekrar takarım.Birde düşük devirlerde rahatlama hissettim aracımın eski susturucusu eskimiş olduğundan muhtemelen.

Ürün satıldı.

Teşekkürler arkadaşlar.

Ses gerçtekten çok iyi ancak aracın performansını azaltıyor. Biraz yurtdışı forumlarına baktığımda da çoğu kişi flowmaster'ın torku düşürdüğünü belirtmiş. Ses için flowmaster performans için MagnaFlow öneriliyor. Birde forumlarda aracın yeni egzoza alışması için elektrik ile alakalı bir parçanın kablosunu çıkarın takın gibi bir öneri duydum . Sizce o parça nedir :smiley: ? . Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR