Ford Explorer Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan toprak1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,036
Ynt: Ford Explorer Hakkında

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Bu güne kadar birçok araba sahibi oldum, bunlar 0 km olduğu gibi 20 li yaşlarda olanlarıda oldu.Yaş benim için hiç önemli olmadı heleki 76 model 115 kasa 230-4 bir arabam vardı resmen kusursuzdu.Kısaca yaş önemli değil bence eski araba olmaz bakımlı veya bakımsız araba olur.
Arabamı sattım niyetim DEFENDER satınalmaktı fakat ihaledeki fiyat 18.000TL +KDV birsürü kişi vuracak belki 30.000-35.000TL ye çıkacak sonra birsürü masraf bilmem ne olacak gerçi sevdiğim bir araba sadece şimdilik geciktirmeye karar verdim.
Niyetim FORD EXPLORER almak 97 veya 98 model belki 2000 olabilir.Bu arabalar zaten ilk sahipleri akçeli kişiler olduğundan ilk sahibini veya ikinci sahibini bulup alabilmek bence en akıllıcası diye düşünüyorum.
Eğer bildiğiniz sahibinden olmak şartıyla gerçekten düzgün temiz kullanılmış bir araç var ise ve bana önerirseniz satınalabilirim ve aranıza katılırım.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Selamlar arkadaşlar.bir hafta önce 06 plakalı ilk sahibinden tamamı ile orjinal,boyasız kazasız,sorunsuz,tek civatasına anahtar değmemiş bordo explorer satın aldım.Eşim sağolsun ben bu öküz arabasını kullanmam diyor :smiley: ilgilenirseniz satmayı düşünebilirim.Ben araca hasta oldum aldım.Sadece meraklısına.Saygılar kolay gelsin.Not:daha plakası bile değiştirilmedi.

Etiketler

Bu tip arabaları bu arabaya binebilecek kişilerden almak lazım. Ben geçen sene sırf merak ettiğinden ama bakımına parçasına parası yetmeyecek iki sahip değiştirmiş bir araç aldım. Adamalar sadece binmiş ve hiç bir bakımını yaptırmamıştı. Arabayı yeniden yaptım diyebilirim. 18.000'e almıştım şu ana kadar 12.000'den fazla para harcadım ama araba da sıfır gibi oldu. Bir tek boya işi kaldı onu da yaptırdım mı tam olacak.

Aracım servisteyken 2011 mondeo kiralamıştım, 10 gün kadar kullandım, arabamı teslim aldığımda ohbe dünya varmış dedim. Explorer sınıfıdaki diğer (Amerikan) rakipleriyle mukayese edildiğinde çok üstün bir araç ancak arazide Jeep grubunu yakalayamaz zira altı daha alçak ve aks aralığı daha uzun ama yol koşullarında diğerlerinin hepsi arkasından gelir. Yol tutuşu ortasınıf binek araçlarla aynıdır hatta ıslak zeminde 4x4Auto avantajı sayesinde daha iyidir.

Explorer'ı aslında bir geçiş aracı olarak aldım bu işlerim bittiğinde biraz daha kullanıp satacağım benim gönlümde yatan aslan2000-2002 arası Land Cruiser VX100! Hem arazide hem de yolda en iyisi olsun istiyorum.

Merhabalar,
vetdemir, arkadaşım isminizi bilmediğimden böyle yazdım hata yaptımsa affola.
06 plakalı ilk sahibinden dediğiniz araba hakkında daha detaylı bilgilri bu sayfada paylaşabilirseniz, aracın mdeli, muhtelif yerlerden iç dış fotoğrafları, km göstergesi motoru gibi vede fiyat olarak
birtakım bilgileri paylaşırsanız ve de nerede olduğunuzu bildirirseniz zaman bulabilirsem bakarım anlaşabilirsek alabilirimde.
Sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
vetdemir, arkadaşım isminizi bilmediğimden böyle yazdım hata yaptımsa affola.
06 plakalı ilk sahibinden dediğiniz araba hakkında daha detaylı bilgilri bu sayfada paylaşabilirseniz, aracın mdeli, muhtelif yerlerden iç dış fotoğrafları, km göstergesi motoru gibi vede fiyat olarak
birtakım bilgileri paylaşırsanız ve de nerede olduğunuzu bildirirseniz zaman bulabilirsem bakarım anlaşabilirsek alabilirimde.
Sağlıkla kalın.

Arkadaşım araç 1997 model bordo renk 280 binde motor durumu çok iyi durumda .Boyası orjinal çok çok temiz,dediğim gibi kaportada hiç değme çarpma değişme yok.İç döşemeler ,kapı döşemeleri,ön konsol çok iyi durumda.Yazmak ile olmayacağını biliyorum yarın vaktim olursa detaylı fotoğraf ve fırsat bulursam HD videolarını yükler linklerini veririm.Aracın şu an sadece elfreni çalışmamakta (arka telinde problem var ) Daha öncede yazdığım gibi aracı 10 gün önce ilk sahibinden satın aldım araç garaj arabası (bir mütehatlik firması sahibinin babalarının aracı) daha detalı bilgi isterseniz telefonum 0532 291 85 60 adım ismail.Manisa nın GÖRDES ilçesinde oturuyorum.Kolay gelsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-temiz-tertemiz-ilk-sahibinden-62528584/detay/

DSC03780 1600x1200

DSC03781 1600x1200

DSC03789 1600x1200

DSC03790 1600x1200

DSC03793 1600x1200

Hayırlı müşteriler arkadaşım,
Benim aradığım renk siyah veya lacivert, sizin arabanız mutlaka çok iyidir boyasızdır fakat benim gördüğüm arabalarda panjur nikelaj, dodik ve maşpiyel gövde renginin zıt rengi idiler.
Size tekrar hayırlı müşteriler diliyorum.
Sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Hayırlı müşteriler arkadaşım,
Benim aradığım renk siyah veya lacivert, sizin arabanız mutlaka çok iyidir boyasızdır fakat benim gördüğüm arabalarda panjur nikelaj, dodik ve maşpiyel gövde renginin zıt rengi idiler.
Size tekrar hayırlı müşteriler diliyorum.
Sağlıkla kalın.

teşekkür ederim.

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Bu güne kadar birçok araba sahibi oldum, bunlar 0 km olduğu gibi 20 li yaşlarda olanlarıda oldu.Yaş benim için hiç önemli olmadı heleki 76 model 115 kasa 230-4 bir arabam vardı resmen kusursuzdu.Kısaca yaş önemli değil bence eski araba olmaz bakımlı veya bakımsız araba olur.
Arabamı sattım niyetim DEFENDER satınalmaktı fakat ihaledeki fiyat 18.000TL +KDV birsürü kişi vuracak belki 30.000-35.000TL ye çıkacak sonra birsürü masraf bilmem ne olacak gerçi sevdiğim bir araba sadece şimdilik geciktirmeye karar verdim.
Niyetim FORD EXPLORER almak 97 veya 98 model belki 2000 olabilir.Bu arabalar zaten ilk sahipleri akçeli kişiler olduğundan ilk sahibini veya ikinci sahibini bulup alabilmek bence en akıllıcası diye düşünüyorum.
Eğer bildiğiniz sahibinden olmak şartıyla gerçekten düzgün temiz kullanılmış bir araç var ise ve bana önerirseniz satınalabilirim ve aranıza katılırım.
sisdağlı merhaba eğer hala bir explorer elmadıysan benim aracım da satılık ama dosta gitsin istiyorum
aracım 98 model 4000 cc 300 bin km de aracım 295 binde iken komple revize edildi
sıfır motor sıfır şanzıman sıfır ön amortisörler sıfır arka amortisörler sıfır 4 tekerlek sıfır ön diskler sıfır arka diskler sıfır ön balayalar sıfır arka balatalar sıfır ön rulmanlar sıfır viraj demir lastikleri sıfır rotil körükleri sıfır tüm filtreler sıfır tüm yağlar ve aklıma gelmeyen daha çok şey numaram 0542 311 59 37 adım emre

Explorercılar buralarda nede güzel anlaşıyorsunuz :smiley: Aranızda beni tanıyanınız varmı? :smiley:

Emre merhaba,
Aracınız mutlaka çok güzeldir buna eminim, gerçi bu ara biraz erteledim fakat siz yinede aracınıza ait fotoğraf ve diğer bilgileri vede istediğiniz fiyatı yazarsanız daha iyi bilgilenmiş olurum.

BEYEFENDİ MERHABA ARACIM SAHİBİNDEN.COM DA İLANI VAR İLAN NOSU 78193388
ORADA YAZILAN HERŞEY ARACA YAPILMIŞTIR
BU ARADA DÜN ARACIM DÖŞEMECİDEN ÇIKTI
KOMPLE TÜM KOLTUKLAR TABAN HALISI VE TAVAN ÜST DİŞEMESİ YENİLENDİ
SİYAH DERİ YAPILDI

bende artık tamam yeter diyorum ama aracımı çok sevdim yaptıkça yapasım geliyor hakan ağbi
bu arada ben daha önce aracın koltuklarını griye kaplatmıştım ama beğenmedim şimdi siyah daha iyi oldu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR