Gezenbilir Dalış Eğitimi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,491

Deep

Zirve
Mesajlar
4,559
Tepkime Puanı
8
Yer
İstanbul
Web
www.mertkigili.com
NAUI scuba dalış eğitimlerimiz kaldığı yerden devam ediyor.
12 saat teorik eğitim, 5 açık deniz dalışı sonunda Dünya'nın her yerinde geçerli NAUI scuba diver sertfikası verilecektir.
NAUI, A.B.D. de 1960 yılında kurulan Dünya'nın en eski scuba sertifikasyon sistemlerinden biridir.
Dalışlar kış ayları dışında Karadeniz sahillerinde yapılacaktır. Kış aylarında ise dalışlar güney sahillerinde yapılacaktır.

Ücret: 1000TL
Ücrete sertifika bedeli, eğitimler ve deniz dalışları dahil, kışın gerekirse tekne dalışı bedeli, ulaşım ve konaklama hariçtir.

Blue Anatolia Diving
Instagram: blueanatolia
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,220
Mesajlar
1,515,465
Kayıtlı Üye Sayımız
171,852
Kaydolan Son Üyemiz
__yasin__

SON KONULARGeri
Üst