Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,308
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

Özellikle konu dışı olan fotoğrafları çok sevdim. :smiley:

Hepinizin ellerine sağlık arkadaşlar.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

XtrmPrgrmmr' Alıntı:
Tebrik etmek için yazamadım bir türlü ama başta -punchrf olmak üzere herkese tebrikler. Sanırım güzel de muhabbet olmuştur. Tüm fotoğraflar çok güzel ama ne bileyim punchrf'inkileri daha yakın buldum.

Herkesin eline, ayağına sağlık...

Öncelikle teşekkürler. XtrmPrgrmmr (ULAŞ)

Ama
penguen (ZEYNEP) tebeşirle yazılan 50
axonmania (MURAT) Formüllü 53
eftalya (ESRA) 360, ahşap kapıdaki 27 , gölgedeli 10
nayilbodrum (NAYİL) duvara kazılmış 28
animated ( ) 10-P
caner (CANER) duvara yazılı saat 1 - 12
berksito (BERK) donkişotlu 26A
slicone soul (CAN) 29

ve diger arkadaşlarımın yüklenmeyen fotoğraflarına dikkat çekerim.

BU ARADA; Ben kıskanç bir adamım bu fotoğraflar nekadar güzel yaaaa.

Selamlar herkese şehirdışında olduğum için bu seferki etkinliğe katılamadım... :mad:
Çok özel ve güzel kareler çıkmış emeğinize sağlık... ;)
Yeni katılımcılarada gezenbilire hoşgeldiniz diyorum... :smiley:

Belli ki rakamlar dışında da çok güzel fotolar çıkmış. Gezide makinamın olmamasına üzülmüştüm ama, fotoğraflarınıza baktıkça o üzüntümü gideriyorum. :smiley:

Şarkı söylemek lazım...

Sesi SEVGİ duyuyormusunuz?

IMG_1151.jpg

IMG_1149a.jpg

IMG_1056a.jpg

Sevgili Esra (eftaLYa),

Her ne kadar "Kimse sayıdan başka fotoğraf çekmesin. Geziden sonra tek tek kontrol edecek, çekilenleri sileceğim. " desen de olan oldu işte :smiley:

IMG_0710.jpg

IMG_0804.jpg

IMG_0808.jpg

IMG_0769%7E0.jpg

:smiley: rakamdan başka fotoğraf çekeni parçik pinçik yaparım dedim. sanırım korkutucu olamadım.. tüh :D
hepinizin emeğine sağlık. çok güzel kareler yakalamışsınız.

Aranıza yeni katıldım... Çok eğlenceli bir pazar günü geçirdim gezenbilir ekibiyle...Beyoğlunu talan ederek ortaya güzel şeyler çıkarttık... Gezide emeği geçen ve geziye katılan herkese teşekkürler.

Önce sayılardan başlayalım... Seçmece bir kaç fotoğrafımı koyuyorum...

IMG_7930.JPG

IMG_7899_fhdr.jpg

IMG_8066.JPG

IMG_8088_fhdr.jpg

IMG_8145_fhdr.jpg

IMG_8074_fhdr.jpg

IMG_8046_fhdr.jpg

IMG_8075.JPG

IMG_8184_fhdr.jpg

Tabi bazen de karşıma sayılardan daha çekici şeyler çıktı... Aralara biraz da onlardan koyalım:smiley:))))...

IMG_7908.JPG

IMG_7894.JPG

IMG_7889.JPG

IMG_8151.JPG

IMG_7924.JPG

IMG_8115.JPG

IMG_8050.JPG

IMG_8086.JPG

IMG_8159.JPG

IMG_8054.JPG

Arkadaşlar böyle haksızlık olmuyormu :smiley:

Belli bir konsept üzerine çekimler yaptık, şimdi konu dışı fotoğraflar güzel ama böylede olmuyorki diye sitemkar bir hava estirmek istiyorum :smiley:

KarGAdaN' Alıntı:
Tabi bazen de karşıma sayılardan daha çekici şeyler çıktı... Aralara biraz da onlardan koyalım:smiley:))))...

Eğer sorun oluyorsa silebiliriim fotoğrafları. Konu 5 sayfa olmuş bu 5 sayfada sayılar dışında da oldukça fazla fotoğraflar var.
Siteminizin neden benim fotoğraflarımı bulduğunu anlamadım doğrusu ;D

Hayır tabiki size değildir, sadece örnek vermek vesilesi ile sizin oldukça güzel fotoğraflarınızı örnek gösterdim yanlış anlamayınız :smiley:

Aslında ben de sayılardan baya sapmışım... Fazlaca sayı fotoğrafım var ama çoğu diğer arkadaşların fotoğraflarıyla aynı kadraja veya aynı sayıların farklı açılardan görüntülerine sahip olduğundan onları pek yüklemek istemedim. ::smiley:

KarGAdaN' Alıntı:
Aslında ben de sayılardan baya sapmışım... Fazlaca sayı fotoğrafım var ama çoğu diğer arkadaşların fotoğraflarıyla aynı kadraja veya aynı sayıların farklı açılardan görüntülerine sahip olduğundan onları pek yüklemek istemedim. ::smiley:

Gerçekten şuan bu başlıktaki fotoğrafların %80'i makinemde farklı kadrajlarla mevcut ;D

Şöyle bir durum ortaya çıkıyorki o kadar kişi gezdik, herkes hemen hemen aynı fotoğrafları çektik ama bazılarımız farklı kareler yakaladı.

Zaten güzel olan herkesin baktığı ama göremediği karelerdir...

Bu sebepten bu başlıkta konsept ile alakalı fotoğrafları görmek isterim kendi adıma ben şahsen :smiley:

Arkadaşlar neden baskıcı anlayışla yazıyorsunuz anlamıyorum...Resimler aynı gün çekilenlerse sorun yok..Biz resim gönüllülerini mahrum bırakmayın...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR