Gezenbilir Fotoğraf Grubu Taksim'den Sirkeci'ye Fotoğraf Gezisi (30 Kasım 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Fasaryonist Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,206

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Taksim'den Sirkeci'ye Fotoğraf Gezisi (30 Kasım 2008)

yine harika bir gezi oldu arkadaşlar... katılan herkese teşekkürler...
ilk defa gelen arkadaşlara da tekrar hoşgeldiniz demek istiyorum.

ilk fotoğraflar benden ;)

_DSC2145.jpg

_DSC2155.jpg

_DSC2168.jpg

_DSC2185.jpg

_DSC2196.jpg

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Taksim'den Sirkeci'ye Fotoğraf Gezisi (30 Kasım 2008)

berksito' Alıntı:

Günün en geyik olayı buydu. Ahahaha bu entel abiye fotoğrafını çekelimmi diye soru sordular. Bu da istemez çekme dedi. Bizim ismi lazım değil ama sizi meşur yaparız dedi. Eheh adamın verdiği cevapta dağıldım. "Ben seni bir meşhur yaparsam görürsün" eauheuahe hâla gülüyorum.

Fotoğraflar için teşekkürler Berk:smiley:

Güneş sanki bizim için vardı bugün... :smiley: Hava çok güzeldi, fotoğraf için ışık süperdi...

Eh, tabi ki ekip de mükemmeldi. ;) Gelemeyenler vardı, onların eksikliğini hissettik ama, bir başka gezide hep beraber oluruz. Listede 18 kişi görünse de, toplam 25 kişi gezdik, dolaştık, çektik, güldük, eğlendik ve tabi ki yedik. :D

Gelenlere bir kez daha teşekkürler, uzun aradan sonra çok keyifli bir gezi oldu. Yavaş yavaş fotoğrafları da yükleriz... ;)

Ehehe o kedinin ordan inip koşup zıplayıp bir oryuket çekmesi var. Benim koptuğum anlardan biridir :smiley:

Ayrıca Berk, ellerine gözüne sağlık... Fotoğraflar çok güzel. :smiley:

Ben daha yeni laptopa aktarıyorum, bakamadım henüz... Sanırım yarın yüklerim ;)

berk eline sağlık süper kareler.
bakın fotolara beni balık yerken çekmiş olabilirsiniz :D karaköyde arklarda bende oralardaydım nasıl görmedim sizi hayret bizde çekimdeydik ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Merhabalar,

Çok güzel bir gündü.. Hava da bizden yanaydı.. Sizlerle tanışmaktan çok mutluluk duydum.
Gerçi bunu gezi sırasında yüzüme yansıtamamış olabilirim kusura bakmayın.. Bir heves geldim, hem sizlerle güzel
bir gün geçireyim hemde biraz fotoğraf çekeyim diye fakat turun ilk başında herkes fotoğraf makinalarını
çıkarıp deklanşörlerine basmaya başladıklarında beni bir süpriz bekliyormuş meğerse..

Neyse sağlık olsun... Artık bir dahaki geziye gelmek için daha çok sebebim var...

Başta amina olmak üzere bütün arkadaşlara gösterdikleri sıcaklık için teşekkür ederim..

Berk, senin de ayrıca ellerine sağlık..çok güzel kareler..

(Grip)Elif ve Sedat'a da acil şifalar..

ben de fotoğraflarıma bakarken bir seri dikkatimi çekti :smiley: ileteyim istedim :smiley:)
ilk parti olarak bunları kabul edin lütfen.... ;)

Sigara resize 1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR