Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı Örnekköy Doğa Yürüyüşü (09 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fgurhanf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,806

fgurhanf

Kamp I
Evettt arkadaşlar ben fotoğraflarımıza başlayayım :smiley: Harika bir hava vardı mükemel bir yürüyüş oldu, herkese teşekkürler.

Alsancakta toplandık

Mükemmel bir hava vardı

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı Örnekköy Doğa Yürüyüşü (09 Ocak 2011)

Neredeyse yeşilden kör oluyorduk :smiley:

Yardımlaşma :smiley:

Ynt: Gezenbilir; İzmir Evka-6 - Yamanlar Dağı Örnekköy Doğa Yürüyüşü (09 Ocak 2011)

Kaya tırmanışı da yapmış olduk :smiley:

Gezenbilir heryerde :smiley:

Gökyüzü muhteşemdi :smiley:

Devamm

Gezenbilir :smiley:

Sanki 1500 rakımlı bir dağ zirvesindeyiz :smiley:

Karşıyaka Konak vapurunda :smiley:

Bitti ama son değil haftaya devam :smiley:

Herkese çok teşekkür ediyorum bu güzel fotoğrafları çekmemde yardımcı oldukları için :smiley:

İyi haftalar :smiley:

Gürhan ellerine sağlık hepsi çok güzel
Bende ne var bakalım, yola çıktık otobüse binmek için[attachment=1]
Tırmanmaya başladık[attachment=2]
Zorlandığımız yerler oldu[attachment=3]
BUnlar da dağ çileğimi[attachment=4]
Akis[attachment=5]

Evka6010

Evka6011

Evka6012

Evka6013

Evka6014

Gezenbilir dedik[attachment=1]
Ömer zirvede etrafa bakıyor[attachment=2]
Dağcı kız Fulya diyor"Dağlar ayaklarımın altında"[attachment=3]
Bunlar gizli bişeyler çeviriyor. [attachment=4]
Murat göle yoğurt çalıyor[attachment=5]

Evka6015

Evka6016

Evka6018

Evka6019

Evka6020

Manzaralar güzeldi[attachment=1]
Ersin daha yukarı çıkabilirim diyor.[attachment=2]
Bekar sofrası [attachment=3]
Yemekten sonra dönüşe geçtik[attachment=4]
Yamaçtan kaptırdıkmı aşağıdayız[attachment=5]

Evka6021

Evka6022

Evka6023

Evka6024

Evka6025

Güneş dönüş yolumuzu aydınlatıyordu.[attachment=1]
Akşamı ettik[attachment=2]

Evka6026

Evka6027

Teşekkürler Gürhan kardeşim ve Ertan Ağabey :smiley:
Ben yarın akşama yüklerim artık ayıkladıktan sonra fotoğrafları :smiley:

Bende sabah kalktım. Çantamı aldım. Alsancakta caminin önündeki durakta indim. Aradan kıbrıs şehitlerine yürüdüm. O duraktan değil caminin ilerisinde alsancak garına doğru kalkan duraktaymış. Otobüs kaçtı. İlk başta otobüsü kaçırdığıma çok üzüldüm. :(
Eve dönüp eşimi alıp kavacık-payamlı-küçükkaya civarına gezmeye gittik. :smiley: Nasipse başka bir yürüyüşe.

Sağlık olsun Mustafa :smiley:
Ailecek bir gezi yapmış oldunuz bu sayede ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR