Gezenbilir Kömür Limanı Dalışı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyahasan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,147

seyyahasan

Kamp II
Yer
BURSA
IMG 2605

IMG 2609

IMG 2610

IMG 2627

IMG 2629

IMG 2630 1

Mert (deep), Sibel (NoriskNofun),Ayşe (aysedolar) ve ben (seyyahasan)

Bu yaz çok keyifli dalış gezilerine imza attık.

Sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Fotoğraflar için Ayşe Dolara Teşekkürler.

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Kömür Limanı Dalışı

harıka saroza bı turlu gıtmek kısmt olmadı yaa.. seneye kaldı artık yer varsa gelelım hocam :smiley:

berk' Alıntı:
harıka saroza bı turlu gıtmek kısmt olmadı yaa.. seneye kaldı artık yer varsa gelelım hocam :smiley:

Berk seneye topla kodosk'u dalalım çıkalım. Kömür limanı harika bir yer, fotoğraflardanda belli zaten.

yol' Alıntı:
aahh aahhhh benim yetişemediğim mangalı gördüm orada :D muratın kulakları çınlasın ;D

Sedat ayıpsın mangal ne demek. Yaparız yine, yaparız paşam. Sedat bu sene dalış kamplarında geçirdiğimiz kamplar harikaydı. Bir tanesine bile katılmadın. Ama seneye hep beraberiz. Sen mangala bakarsın biz dalarken ;D ;D

seyyahasan' Alıntı:
Berk seneye topla kodosk'u dalalım çıkalım. Kömür limanı harika bir yer, fotoğraflardanda belli zaten.

Sedat ayıpsın mangal ne demek. Yaparız yine, yaparız paşam. Sedat bu sene dalış kamplarında geçirdiğimiz kamplar harikaydı. Bir tanesine bile katılmadın. Ama seneye hep beraberiz. Sen mangala bakarsın biz dalarken ;D ;D

paşam :D bızımkıler saroz dusunuyo zaten bu yaz denk getırelım ozaman harıka olur bızım yaklasık 30 takım kendı malzememız var zaten eger baska dalmak ısteyen olursa dıscovery yaptırırız..
bzım su yenı oyuncak yetısırse "KODOSK" teknesıyle gelmeyı planlıyoruz sızlerı de kalamıs marınadan alırız ordan saroza devam ederız ;)

eee dur kalk dur kalk beledıye otobusu gıbı oluruz :D
ben derımkı mert hocam "marmara adası pasalımanı" gıttınmı? marmaranın en temız yerıdır ıdda edıorum.. oraya gıderız

Fotoğrafta görülen günbatımından 2 saat kadar sonra gece dalışımızı yapmak için tekrar suya daldık. Yeni ay daha biz suya girmeden, kırmızı bir çizgi şeklinde koyun sol ucundan denize batmıştı, tek tük kamp ışıklarından başka ışık yoktu, yıldızlı gökyüzü parıltılı bir örtü gibi üstümüzdeydi. Enfes bir dalış oldu; deniz akrebi, küçük bir iskorpit, ve de dalışın sonlarına doğru peşine takıldığımız mığrı, ayrıca en ufak hareketimizde yeşil fosforlu konfetiler gibi parıldayan binlerce yakamoz, 9 metre derinde ışıkları kapatıp yüzeye baktığımızda yıldızları hala görebildiğimiz kıpırtısız deniz, dalış sonunda ekipmanı kıyıya bırakıp yakamozlarla oynamak için tekrar koşarak suya atlayışımız anlatılır gibi değil..

Yeni sezonu heyecanla bekliyoruz, birlikte olmak dileğiyle :smiley:

hocam Çanakkale batıkları dururken Marmarada niye zaman kaybedelim ki? Marmara'nın bi çok yerinde daldım, görüntü hep aynı, 3-5 m. yi geçmeyen görüş mesafesi ve alabildiğine yeşillik :p mavi denizlere gidelim biz boşver marmara'yı ;)

berk' Alıntı:
eee dur kalk dur kalk beledıye otobusu gıbı oluruz :D
ben derımkı mert hocam "marmara adası pasalımanı" gıttınmı? marmaranın en temız yerıdır ıdda edıorum.. oraya gıderız

hakkaten yaa :D zatn marmaradan cıkısta canakkalede barız denızın rengı deısıyo bız batık dalsı yapalım ;)

NoRiskNoFun' Alıntı:
Yeni sezonu heyecanla bekliyoruz, birlikte olmak dileğiyle :smiley:

inan bana bizde heyecanla bekliyoruz. zaten bu yaz sezonunu dalışsız geçirdim. seneye güzel dalış kampları yapmak dileği ile

Ben de bu yaz isten gucten dalamadm yaa :'(
hele hele ki marmara disi tercihimdir.. boyle bir organizasyon olursa hem yardim ederim hem de yardim edenin duacisi olurum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.