Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufukozkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 174
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,283

ufukozkan

Moderatör
Web
photo.net
2 Nisan’da başlayan “Otizm Farkındalık Ayı” çerçevesinde, bu olgunun tüm insanlar tarafından fark edilmesi için Gezenbilir Off-Road Grubu olarak bizim de bir katkımız olsun istedik ve bu istek doğrultusunda İLGİ Otistik Çocukları Koruma Derneği ile ortaklaşa düzenledigimiz etkinliğimiz bugün başladı.

Bu sefer engelleri Otistik çocuklar için aşıyoruz...

İlk gün bizlere katılamayan arkadaşlarımızı etkinliğin ikinci gününde, hem Türkiye'nin dört bir yanından gelen Gezenbilir dostları ile tanışmak hem de Otistik kardeşlerimizle birlikte bu anlamlı günü paylaşmak üzere Güvenç Köyü'ne bekliyoruz.

Etkinliğin detay ve fotoğraflarını bu başlıkta paylaşalım.

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010)

Cumartesi ve pazar günleri kısa sürelide olsa kamp alanına uğradım ve sanal olarak konuştuğumuz birçok arkadaşla tanışma fırsatını buldum bundan çok haz aldım.Ankarada bulunduğum halde korteje katılamadım bunun sınavlada alakası var tabiiki burdan sınavlara giren tüm çocuklarda başarılar diliyorum..
cumartesi akşamında ve pazar günü erken ayrıldığım içinde üzgünüm ,bir iki kare ile canlı tutmaya çalışalım.

P1080882.JPG

P1080885.JPG

P1080883.JPG

Düzceli arkadaşlarında bir iki karesi takılmış makinemize

P1080887.JPG

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010)

P1080881%7E0.JPG

sevgili Kürşat' a verdiği bilgiler için çok teşekkür ediyoruz.

P1080899.JPG

cumartesi akşamından birde videomuz vardı..

Th P1080885

Hersey cok guzeldi, emegi gecenlere , bizleri misafir edenlere tesekkurler :smiley:

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok güzel iki gün geçirdik.

Her şey çok güzeldi ,çok keyif aldığım bir hafta sonu geçirdim.
Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Elizabette istanbula kazasız belasız varınca geldim derse iyi olur.zaten o zamana kadar herkes menziline ulaşmış olur.

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

IMG 3987

IMG 3990

IMG 3993

IMG 3995

IMG 3996

Güzel bir etkinlikti bence etkinlik hem amacına ulaştı o güzel kardeşlerimizle vakit geçirirken elbette bir şekilde birilerinin dikkatini çekmişizdir diye düşünüyorum. Bunun yanında hemde eğlendik bu arada ilk kez battım ve çekildim yanlış anlaşılmasın batmaz bir araç değil benimkisi zaten arkadaşlar bilirler ama çamur bu insanın kanına bulaşınca batıyorsun ister istemez ;D ;D ;D

Güzel ve anlamlı bir etkinlikti,
herkese çok teşekkürler ve çok selamlar.
Mesut

IMG 0535

IMG 0524

bende eve geldim sorunsuz resimleri yüklemeye çalışıyorum atıcam ..

etkinlikte emegi geçen herkese tşkler ..

emeği geçen herkese teşekkür ederim. ufuk abicim çok sağol

dostlarımı görmek yeni arkadaşlarla tanışmak çok güzeldi.

sabah fotoları atmaya başlarım

Bu anlamlı etkinlikte emeği geçen ve katılan herkese ama En başta Ufuk, Cihan ve Nejla hanım a çok teşekkürler.

Paylaşımlar için teşekkürler, herşey çok keyifliydi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri