Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,869

Eğitim Seviyeniz ?

• Doktora

Kullanılan: 24 5.8%
  • Master

Kullanılan: 41 9.9%
  • Lisans

Kullanılan: 218 52.4%
  • Yüksekokul

Kullanılan: 56 13.5%
  • Lise

Kullanılan: 65 15.6%
  • Ortaokul

Kullanılan: 3 0.7%
  • İlkokul

Kullanılan: 9 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    416
Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Lisans: Doğu Akdeniz Üniversitesi; İletişim Fakültesi; Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı
Yüksek lisans: İstanbul Bilgi Üniversitesi; Sosyal Bilimler Fakültesi; Görsel İletişim Tasarımı

Etiketler

Celal Bayar Üniversitesi - Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (2 YIL)
Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (3-4)

merhaba yüksekokul mevzubuyum şöyleki samsun terme,liyim bizim zamanmızda üçtana okul vardı ikisi baraka biri üç katlıydı üç katlı atatürk ilkokuluydu burayı bitirdiyimiz zaman ailelerimiz yüksekokulu bitirdi derdi ,amagerçekte ilkokul vevzunuyum,istanbul gayrettepede yaşıyorum saygılar.

1992-1994 Gazi Üniversitesi - Bilgisayar programcılığı,
1994-1999 Selçuk Üniversitesi - İşletme,
2007-2009 Maltepe üniversitesi - işletme master

1977 Gazi Eğitim Enstitüsü Beden Eğitim böl . mezunu.1995 lisans tamamlama (Eskişehir )
22 yıl Niğde lisesi beden Eğitimi Öğretmenliği -10 yıl Fen lisesi ( idareci rotasyon ) -2.yıl dır da Anadolu öğretmen lisesinde çalışmaktayım.

1984-1989 Ulubey Merkez İlköğretim (ORDU-ULUBEY)
1989-1992 Ulubey Lisesi Orta Okul
1992-1995 Ordu Endüstri Meslek Lisesi - Mobilya Dekorasyon Bölümü

Şuan sağlık sektörü reklam departmanında çalışıyorum ??? ne alakaysa :D

1994 İzmir Karşıyaka Lisesi mezunu
2001 Eskişehir Osmangazi Ünv Tıp Fak mezunu (Lisans)
2007 AÖF Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu (ön lisans)
2009 Gazi Ünv. Sağlık Bilimleri Enstitüsü Halk Sağlığı (Yüksek Lisans)
2010 AÖF İktisat mezunu (Lisans)
2013 AÖF Medya ve İletişim (Önlisans) Halen devam ediyor, bu sene biteceğini umuyorum ;)

serkan şen' Alıntı:
İlk,Orta,Lise (Sakarya Hendek)
Hacettepe Ün. A.M.Y.O. Harita Kadastro Bölümü(mezun)
Anadolu Ün.İktisat Fakültesi İktisat Bölümü(mezun)

Yüksek Lisansıda bitirdik :D

Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Taşınmaz Geliştirme (Mezun)

Ticaret meslek lisesinde bilgisayarlı muhasebe bölümünde okudum. Peşine gazi üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları bölümüne girdim. Girişimcilik ve teknoloji ile ilgilendiğim için Açıköğretim fakültesi marka yönetimi bölümüne girdim ve bilgisayar donanımı ile yazılım alanlarında çalıştım. Çeşitli kurslar seminerler sertifika programları vs vs derken kendimi ciddi geliştirdim. Girişimcilikle ilgilendiğim için bir girişimci isviçre çakısı gibi olmalı yani 1 alanda profesyonel ama diğer her alanda da söz sahibi olabilmeli diye düşünerek 34 yaşına girdim halen kendimi geliştiriyorum.

Yunus Emre Anadolu öğretmen Lisesi
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği ( mesleğim)
Hobi olarak Açık öğretim Fakültelerinde:
Hukuk fakültesi Adalet bölümü
İlahiyat
Bilgisayar Programcılığı ( devam ediyor)

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR