Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,428

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,932 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,954
Merhaba, şimdilik Konya’da yaşıyorum. ailemle doğada yaşama hayalleri kuran biriyim..karavan, araba üstü çadır vb. araştırmaları içine girdim.gezenbilir’in değerli üyelerine teşekkür ederim. O kadar güzel paylaşımlar var ki sayenizde faydalanıyorum.

Etiketler

Merhaba ben Furkan,
Meslek: Y.Lisans Elektronik Müh. Öğrenci
İlgi alanı: Karavan, Yelken, Kamp(Çadır), Fotoğraf, Bisiklet Motosiklet Gezileri

Merhaba ben özgü akcan 34 yaşında istanbuldan aranıza katılmaktayım. Kamp tutkusu ezelden beri olan biriyim öncelerde yaz kampı yapardım fakat artık kış kampıma dönmüş bulunuyorum. Herkeze merhaba

merhaba arkadaşlar
kocaeli gebzeden yazıyorum adım Koray...
yeni aldığım frontera 3.2 otomatik aracımda bazı sorunlar yaşıyorum bilgi alışverişi ve yeni dostluklar için buradayım... herkese kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum...

Selamlar,
Doğa ve doğa sporları adına neyi merak ettiysem arama motorları bu siteyi işaret etti.Doğa ve doğa sporları adına her bucağı ayrı güzel memleketimizi, tecrübeleri ile bir o kadar güzel aktaran; seviyenin hiçbir zaman düşmediği ve gözlemlediğim önce insan kavramından hiç uzaklaşmayan bu oluşuma üye olmam gerektiğini hissederek buradayım.
Hayatınızın hayallerinizi gerçekleştirdiğiniz günler ile devam etmesi ümidi ile sağlıcakla kalın.

Merhaba ben tuncay off roada olan ilgimden dolayı burdayım forumlar arasında en iyisi bu form gördüğüm kadarı ile hiç off road yapmadım girişimdede bulunmadım ama inşallh olacak :smiley:)

Merhabalar öncelikle teşekür ediyorum bu forumu oluşturan arkadaşlara
Adım Cengiz
İstanbulda yaşıyorum ( Rizeliyim :smiley:
Offroad , doga ve deniz sporlarıyla ve kismen fotografçılık la ilgileniyorum .
araç olarak 2011 Wrangler Rubicon ,2008 Toyota Fj cruıser , 1988 Defender sahibiyim. Nasıl bir tutku oldugunu Burdan anlıyabilirsiniz :smiley: Tekrar dan teşekür ediyorum çok memnun oldum aranızda olmaktan

Merhabalar
İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim
1 haftalık 98 tahoe Sport sahibiyim
Durum böyle olunca üye olmadan olunmuyor
Emeklerinize sağlık

Merhabalar,
Ben Erdem istanbulda yaşıyorum.
Doğa yı seviyorum, jip merakım var sizlerin değerli bilgilerine ihtiyacım olacak gözlemlediğim kadarı ile burası seviyeli bir forum o yüzden buradayım.
Şimdiden herkes e teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri