Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,391

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
merhabalar ;
tarafsız ve paylaşımcı bir forum arıyordum , sanırım doğru yerdeyim :smiley:
bisiklet , motosiklet sevdalısı ,amatör fotoğrafçı ,biraz münzevi biraz maceracı ..
güzel paylaşımlar dileğiyle ..

Etiketler
merhaba

geçen sene itibariyle kampçılıga ciddi merak sardım , doğa ile iç içe olmak gerçekden güzel

kısmetse bu senede kamp yapmaya devam edicem.

Merhabalar adım Ilker. Zekeriyakoyde oturuyorum. Offroad, gezi vs aktivitelere katılmak isterim. Teşekkürler

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakarya'dan merhaba... Motokaravan işlerine merak salınca burada buldum kendimi ve doğru yerdeyim anladığım kadarıyla..

selamlar,

motosiklet kullaniciyim, simdi ise duster'a merak sardim. muhtemelen 4x4 dizel olacak.
cok sorum olacak, umarim cevap bulabilirim..

saygilar

Merhabalar, yeni uye oldum.
Hollanda / Eimdhoven'da ikamet ediyorum.
Bilgisayar muhendisiyim, kendi isimde calisiyorum. 29 yasindayim.
Avrupanin cogu ulkesini araracim ile gezdim. Sifri aldigm Chevrolet Aveo aracimi 4 yil kullandim ve 120 kusur bin kmde sattim. Suan 2005 BMW 320i e90 kullaniyorum.

Son gunlerde bir motokaravan sevdasi icerisindeyiz kiz arkadasimla. Internette bilgi ararken bu guzel forumu buldum, boylece araniza katilmis olduk. Yakinda karavanlanmak umuduyla :smiley:

Selametle..

Merhabalar.

Epeyce uzun süredir forumu takip ederdim. Sonunda 3.7 kj sahibi oldum . Doğa tutkunu bir insanım güzel dostluklar kurmak bildiklerimi aktarmak bilmediklerimi tecrübeli abilerimizden kardeşlerimizden öğrenebilmek adına aranıza katılıyorum.

Tarsusluyum, İstanbulda yaşıyorum

herkese keyifli forumlar dilerim

Saygılarımla

Ali Gök

Merhaba Oğuz ben
Off-road, avcılık , balıkçılık, scuba dalış, serbest dalış, kampçılık, okçuluk, binicilik, skit , trap atıcılığı özel ilgi alanlarım ve geriye kalan her türlü doğa sporla ile az yada çok ilgiliyim. Akdeniz sahilinde Antalyanın doğusundan Egenin tamamında güney marmara sahillerinde ve karasudan iğneadaya kadar batı karadeniz sahillerinde dalmadığım balık tutmadığım ava gitmediğim çok az gezip görmediğim çok az yer varsa vardır yoksa yoktur #gezenbilir# diye söyledim

Selamlar
36 yaşında motosiklet kullanıcısı ve aynı zamanda motokampçı biriyim.
Kamp olayına 2006 yılında 74 model vw 1303 alarak başladım 2010 yılında itibaren iki tekere merak saldım ve Enduro sınıfı motosikletlerle devam ettim çünkü doğaya gidilebilecek 2 tekerli tek araç, 2015 yılında ilk 2017 yılındada ikinci çocuğum olduktan sonra bu yıllar arasında eşimle kamp atmak mümkün olmadı bu yüzden motokaravan almak niyetindeyim vosvosa başladığımdan yıldan itibaren hep sempati duyduğum t2 wesfalia , T3 syncro, T4 syncro, T5 4motion araçlarının aşırı hayranıyım ve bu sıralar tek düşüncem bu dünya yansa umrumda değil gibi takıntılıyım kavuşana kadar umarım güzel forumlar olur benim için hepinize iyi forumlar dilerim

eski Vosvos.info cu
Tenere Bosphorus kurucusu
vosvoslar hakkında yeterli bilgiye sahip
Enduro motosikletler hakkında konusunda uzman
ilgilendiğim konularda soru sorabilirsiniz...

Merhaba ben Gülşen,
İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum. Birkaç senedir kamp yapmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemedim, fırsat olmadı ya da yanıma arkadaş bulamadım diyelim. Neden yapmadığımı tam olarak ben de bilmiyorum, fakat bu sefer kararlıyım yapacağım. Konu ile ilgili bilgi ararken buraya denk geldim. Faydalı olacağına inanıyorum.

Merhabalar ben Erdemalp,

Çevremde dağcılık ile illgilenen birçok arkadaşım olmasına rağmen ben direnip fazla ilgilenmemiştim taki iki sene önce bir gecelik bir kamp yapana kadar. Sonrasında ilgilm arttı ama kendi ekipmanlarım yerine arkadaşlarımın ekipmanlarıyla bir veya iki gecelik kamplar yaparak devam ettim bu serüvene.

Bu senenin başında kendi ekipmanlarımı alıp evime yakın olan Likya yolunun belirli etaplarında kendimi deneme kararı aldım. İki hafta önce cesaretimi toplarayarak Karaöz'den çıkıp Olimposa kadar yürüdüm. Müthiş bir tecrübeydi. Burada bu tecrübemi arttıracağıma inanıyorum.

Herkese selam olsun..

Merhaba ben Gülşen,
İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum. Birkaç senedir kamp yapmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemedim, fırsat olmadı ya da yanıma arkadaş bulamadım diyelim. Neden yapmadığımı tam olarak ben de bilmiyorum, fakat bu sefer kararlıyım yapacağım. Konu ile ilgili bilgi ararken buraya denk geldim. Faydalı olacağına inanıyorum.

merhaba gülşen,

çadırda kalabilirim , doga ile içiçe olmayı seviyorum diyorsan kesinlikle temel malzemelerini al derim
bende senin gibi cesaret edemiyordum, geçen sene karar verdim ve kamp yapmaya başladım gerçekden insanı kendine getiriyor.
eger istersen birlikde de kamp atabiliriz haber etmen yeterli :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri