DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1349171 kişi tarafından okunmuş, 14709 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.254 oy
    19,5%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

166 oy
    2,6%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.474 oy
    22,9%
  4. Arama Motorlarından

3.072 oy
    47,7%
  5. Radyo - TV Programından

166 oy
    2,6%
  6. Tesadüfen

1.485 oy
    23,1%
  7. Banner Reklamından

55 oy
    0,9%
  8. Diğer

443 oy
    6,9%

Bu Sayfayı Paylaş

1. ekocmar

ekocmar Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar,

Uzun süredir forumu takip etmekteyim. Son dönemde off-road merakı içerisindeyim, başlangıç için uygun bir araç alıp en kısa sürede bu merakı uygulamaya geçirmeyi planlıyorum.

İzmir civarında araçsız misafir olarak katılabileceğim off-road etkinlikleri olursa katılmaktan çok memnun kalırım.

Umarım yakın zamanda burada paylaşacak tecrübeler edinirim.

2. serdarctk

serdarctk Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar adım serdar yaş 37 t2 bus ile macera peşindeyim bu gün işe istifamı verdim ve aranıza katıldım herkese selamlar

3. Tolgahan Özer

Tolgahan Özer Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese selam.Memurum.Meslek gereği hobilerime vakit ayıracak fazla zamanım olmuyor.Ama benimle aynı hobilere sahip insanlarla bir arada olmak güzel.Bu forumu Jeep Grand Cherokee WJ kasayı araştırırken denk geldim ve çok beğendim.Burası araba+ doğa severler için ayrı bir dünya imiş...Daha öğreneceğim çok şey var bu siteden.Herkese iyi paylaşımlar.

4. doganizm

doganizm Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhabalar,
    Adım Doğan, İzmir'de oturuyorum, forum ve yardımlaşma ortamı çok güzel, umarım keyifli ve bilgi dolu paylaşımların devamı gelir.

NesliSuat bunu beğendi.

5. iyanji

iyanji Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Selamlar herkese,teşekkür ederim beni kabul ettiğiniz için.
    Biryere ait olamama hissi, uzun süre aynı yerde yaşayamayıp yerinde duramamın, evladım sen niye böylesin diyen anamın, huzuru sadece toprağa yakın ve doğada hissetmemin, nedense melakolik depresif olduğumu düşünen ve beni de düşünmeye zorlayan insanlarla bir arada yaşamaktansa, karavanda yaşamaya başlıyım ben düşüncesi uzun zamandır var,fakat buna maddi, manevi, bedenen ve zihnen hazır olmak okadar da kolay değilmiş.Ozaman ben bir süre araştırma yapayım bari dedim,sisteme bağlı olmadan,dar küçük alanlarda yaşamayı az çok biliyorum (açık arazide 6 ay kıl çadırda yaşamışlığım var) arabalardan anlamak, yol bilmek lazım doğru karavanı almak vs. gibi bir sürü bilinmezlik var benim için, dolayısıyla da bu gibi forum ve blogları takip edip yaşanan tecrübelerinizden faydalanmak bilgi edinmek istiyorum müsade ederseniz,şimdilik benden bu kadar.Hoşçakalın. :smiley:

NesliSuat bunu beğendi.

6. NesliSuat

NesliSuat Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    selamlar.. bayramda kamp yapmayı düşünen var mı acaba? Varsa ben de katılmak isterim..

7. Mehmet Işılar

Mehmet Işılar Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar herkese, kamp ve yürüyüş hakkında bilgi toplamak için çok güzel bir platform. Bilgi paylaşıp çoğaltan herkese teşekkürler.

8. slh2308dry

slh2308dry Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba, ben Salih. bir karavan yapma hayalim var biraz zaman alacak bir proje ancak yine de şimdiden sizlerle tanışıp fikir alışverişinde bulunup birşeyler öğrenmek isterim.

9. Cemil İskender

Cemil İskender Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    IMG_1644.JPG Merhaba Cemil ben ist dan off road yapmayı düşündüğüm için Cherokee 4.7 aldım bu hafta gidilen yerlerden haberdar olmak için burdayım şu anda Gelibolu'da yazlığımdayım butarafta olan organizasyon varsa katılmak isterim amatör olta balıkçılığı deniyorum olmuyor Bi türlü gezilecek yer varsa bende varım bendeki araçtan kunlanan varsa biraz bilgi rica edeceğim birde herkese selam

10. saliha kılıçaslan

saliha kılıçaslan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    64639 eklentisini görüntüle 64639 eklentisini görüntüle aranıza bugün girdim.küçük bir vos vosu ararken bulduğum bir site.umarım faydalanabilirim aradığım vosvos benim olur ve yeni yerlere götürür beni.ilgimi çeken konulara denk gelmem hoşuma gitti.tüm hayallerimizin gerçek olmasını umarım

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...