Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,900
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,713,620

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,447 18.7%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 169 2.2%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,584 20.5%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,816 49.3%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 175 2.3%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,669 21.5%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 60 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 503 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,745

İlkastar76

Yeni Üye
Selamlar daha evel 2017 de kaydolmusum motorlu araclari cok seven biriyim uzun bi zamandir yoktum ama karsima orjinal bi safkan land rover cikti ve ben bunun tam modelini ve onu toplayabilicek bi usta varmi?bunun tavsiyesini almak icin buradayim.
Resimlerini buradan mi paylasayim yoksa konumu acayim bilemiyorum yeniyim
Tecrübeli arkadaslar yardimci olurlarsa cok sevinirim gece nöbetindeyim suan yazmak isteyen yazabilir Herkeze sevgi ve saygilar İstanbul dan

Etiketler

kartalveat

Zirve
Yer
İSTANBUL
Selamlar daha evel 2017 de kaydolmusum motorlu araclari cok seven biriyim uzun bi zamandir yoktum ama karsima orjinal bi safkan land rover cikti ve ben bunun tam modelini ve onu toplayabilicek bi usta varmi?bunun tavsiyesini almak icin buradayim.
Resimlerini buradan mi paylasayim yoksa konumu acayim bilemiyorum yeniyim
Tecrübeli arkadaslar yardimci olurlarsa cok sevinirim gece nöbetindeyim suan yazmak isteyen yazabilir Herkeze sevgi ve saygilar İstanbul dan

Tekrardan hoş gelediniz o halde.
Sorunuzda tanışma kısmında yazarsan hem gözden kaçar hemde ileri ay veya günlerde işine yarayacak başka biri olursa faydalanması çok güç olur.
İlgili ana konularında altında Yeni konu başlığı açsarsanız, cevap alma dönüşlerinde sizin için daha iyi olur.

Son düzenleme:

MarsRules

Yeni Üye
Merhabalar, bir yüzme antrenörüyüm. Başta ekonomik sebepler ve kahverengi tabela merakım sebebiyle bir ipin ucunu takip ettim ve kamp malzemelerini toparladıktan sonra bula bula kendimi buralara kadar gelmiş buldum. Yıllardan sonra ilk defa foruma kayıt oluyorum. uzun zamanın ardından nostaljik hissettirdi (:smiley:

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Merhabalar, bir yüzme antrenörüyüm. Başta ekonomik sebepler ve kahverengi tabela merakım sebebiyle bir ipin ucunu takip ettim ve kamp malzemelerini toparladıktan sonra bula bula kendimi buralara kadar gelmiş buldum. Yıllardan sonra ilk defa foruma kayıt oluyorum. uzun zamanın ardından nostaljik hissettirdi :smiley:smiley:
Hoşgeldiniz,
Gezip bilenlerin kutsal bilgi kaynağındasınız.
İyi forumlar..

kartalveat

Zirve
Yer
İSTANBUL
Merhabalar, bir yüzme antrenörüyüm. Başta ekonomik sebepler ve kahverengi tabela merakım sebebiyle bir ipin ucunu takip ettim ve kamp malzemelerini toparladıktan sonra bula bula kendimi buralara kadar gelmiş buldum. Yıllardan sonra ilk defa foruma kayıt oluyorum. uzun zamanın ardından nostaljik hissettirdi :smiley:smiley:

Yapacak zaman yada ekonomiyi bulamayanlara da hayal kurdurma konusunda oldukca etkili bu foruma hoş geldiğiniz.

varginstore

Yeni Üye
Merhabalar,
varginstore.com un kurucusuyum. Spor, outdoor ve hobi ürünlerini bulabileceğiniz yeni nesil eticaret sitesidir. Son olarak hazırladığımız kampanya;

Çarpıcı Kırmızı Duyuru Şablonu.png

Wellmate

Yeni Üye
Selam Ben Cansu, ismimden de anlasilamayacagi gibi BAY im. NK Karavanim, aşırı seyahat tutkum ve mecburiyetim dolayısı ile bu platformdayim.
Minimal yaşam tarzına alışmaya çalışıyorum. İsim yoğun bu nedenle her gün karavan kullanmayacağım için şimdilik çekme karavanciyim. 3 çocuk babası Dulum :smiley: hayatın tadını çıkarmaya aynı zamanda da işler ile ilgili ipin ucunu kacirmamaya çalışıyorum. Antalya da yaşıyorum, selamlar

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Selam Ben Cansu, ismimden de anlasilamayacagi gibi BAY im. NK Karavanim, aşırı seyahat tutkum ve mecburiyetim dolayısı ile bu platformdayim.
Minimal yaşam tarzına alışmaya çalışıyorum. İsim yoğun bu nedenle her gün karavan kullanmayacağım için şimdilik çekme karavanciyim. 3 çocuk babası Dulum :smiley: hayatın tadını çıkarmaya aynı zamanda da işler ile ilgili ipin ucunu kacirmamaya çalışıyorum. Antalya da yaşıyorum, selamlar
Selam, Hoşgeldiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,536
Kayıtlı Üye Sayımız
169,922
Kaydolan Son Üyemiz
hbasbay

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir