Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,043,901

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946
Herkese merhaba. Ben de aranıza İzmir'den katılıyorum. Karavan tutkunuyum. Master yada Transit tarzı bir araç alıp kendim karavan yapmayı planlıyorum. Kendim Oto elektrikçiyim. Kendi iş yerimde karavanla ilgili bir çok işi yapabiliyorum. Burada sizlerin tecrübesinden faydalanmak ve kendi bilgilerimi de sizlerle paylaşarak güzel vakit geçirmek dileğiyle.
Hoşgeldiniz.

Etiketler

Herkese Merhabalar,
Trekking, kamp, bisiklet sürmek ve farklı yollar keşfetmenin derdinde olan bir serüvenciyim. Bu mesajı yazmadan önce forum kurallarını, manifestoyu okudum. Böylesi kolektif bir yaşamı var eden ve emek veren arkadaşlara teşekkür ederim. İsmim Ferdi ama siz Feta da diyebilirsiniz :smiley:

Herkese Merhabalar,
Trekking, kamp, bisiklet sürmek ve farklı yollar keşfetmenin derdinde olan bir serüvenciyim. Bu mesajı yazmadan önce forum kurallarını, manifestoyu okudum. Böylesi kolektif bir yaşamı var eden ve emek veren arkadaşlara teşekkür ederim. İsmim Ferdi ama siz Feta da diyebilirsiniz :smiley:
Hoşgeldiniz.

Merhabalar,
Öncelikle aranızda olmaktan mutluyum. Yıllardır kamp ile başladığım serüvene karavan ilave edip devam ediyorum. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, doğayla iç içe seyahat etmeyi ve bunları fotoğraflarla ölümsüzleştirmekteyim. İsmim Remzi BÜLBÜL. Uşakta ikamet etmekteyim...
Saygılarımla...

Merhabalar,
Öncelikle aranızda olmaktan mutluyum. Yıllardır kamp ile başladığım serüvene karavan ilave edip devam ediyorum. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, doğayla iç içe seyahat etmeyi ve bunları fotoğraflarla ölümsüzleştirmekteyim. İsmim Remzi BÜLBÜL. Uşakta ikamet etmekteyim...
Saygılarımla...
Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar...

Merhaba ,

İstanbuldan çekme karavan alma adayı bir aileyiz.Arama motoruna kafamızdaki soruları sorarken birden karşımıza çıktınız ,teşekkkürler paylaşımlarınız için hayat paylaştıkça güzel,

Sevgiler,

Herkese merhaba, umarım biz de sizler gibi karavancı olabiliriz.

Hoş geldiniz.

Karavancılığı çok da gözünüzde büyütmeyin. İçinde yatabileceğiniz herhangi bir araç, bir küçük tüp, bir musluklu bidon: İşte size karavan. Maksat yolda olmak. Gerisi ayrıntı. Önemli olan eşinizin bu işe sıcak bakıyor olması.

Selam ben Barış
Rize’de yaşıyorum. 3 sene önce Subaru Forester XT ile tanışana kadar tam bir deniz kum güneş insanı iken, Forester sayesinde tam bir doğa aşığı kamp insanı oldum. Ancak bu tutkuma kötü ve aşırı masraflı bir arıza sonrası 2 yıl ara vermek zorunda kaldım. Forester ile Rize’de gezmediğim dağ tepe kalmadı. Herhalde bir tek kaçkarların zirvesine çıkmadım. Araçsız dönemde ise çadır kampciligi için donanım topladım. Şimdi ise tüm mali sıkıntılarımı çözüp yeni bir araç alma aşamasındayım. Foruma bu sayede üye oldum. Temiz bir Pajero Pinin ile birlikteliğe başlamak, deneyimlerimi paylaşmak ve deneyimlerinizden yararlanmak istiyorum. Herkese bol doğalı günler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba, ben Abdullah, istanbuldan, yeni üye oldum, çekme karavan araştırırken bu siteyi buldum, konuları, yorumları okudum, çok bilgileri aldım. Tanıştım için muluyum.

Merhaba,

Ben İbrahim, eşimle beraber gezmeyi ve kamp yapmayı, daha doğrusu doğada olmayı, çok seven bir çiftiz. Uzun zamandır haberdar olduğum ama bir türlü üyelik gerçekleştirmediğim bir site idi. Şu an hayalimiz olan karavan yaşamına geçiş öncesi bilgi toplamak ve siz değerli üstatlarımın bilgi ve tecrübelilerinden yararlanmak adına siteye üye oldum. Naçizane ufak bir gezi sayfamız mevcut olup gezen1kadin1adam adresinden ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR