Grand Cherokee Almayi Düşünüyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Dr Cry Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,727

semihyesil8

Yeni Üye
Size katılmıyorum 2005 kia sorento var bende 1 ton karavan ile ormanda ve sahilde istediğim yere girebiliyorum ve bayramda sahilde kuma saplanan 7,8 aracı kamyonet ve minibüs dahil çektim
Bu beklentiye göre değişir beni mutlu ediyor ağır off-road zor olabilir belki
Ayrılabilir 4x4, şanzıman kilidi, ağır devir modu gibi özellikler ile diğerlerinden farklı görüyorum
dediğiniz gibi tamamen beklenti ile alakalı birde insanlarda ilk sahip olduklarına aşırı bağlılık olur benim içinde jeep öyle, kia kötü araç demiyorum ama performans olarak zor koşullara pek uygun değil kırılgan

Etiketler

abecikabeci

Ana Kamp
Lincoon navigator..land cruiser Prado ve Commander...beğendiğim modeller..görüntü olarak range rover hele de discovery en guzelleri gene de bence..
Commander’dan kasit Jeep Commander ise, aman diyeyim.
2006-2010 yillari arasinda sadece 4 yil uretip, bir dunya sikayetten dolayi apar topar uretimden kaldirdilar. Hatta ve hatta, uretimden kalktiktan sonra. Jeep CEO’sunun yorumu vardi, “Commander’i musterilerimiz niye satin aldi, hic anlamadim” diye. Bunu da ogrenince Commander’dan vazgecip, WJ kasa Grand Cherokee almistim.

Dr Cry

Yeni Üye
Commander’dan kasit Jeep Commander ise, aman diyeyim.
2006-2010 yillari arasinda sadece 4 yil uretip, bir dunya sikayetten dolayi apar topar uretimden kaldirdilar. Hatta ve hatta, uretimden kalktiktan sonra. Jeep CEO’sunun yorumu vardi, “Commander’i musterilerimiz niye satin aldi, hic anlamadim” diye. Bunu da ogrenince Commander’dan vazgecip, WJ kasa Grand Cherokee almistim.
Tesekkurler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,529
Kayıtlı Üye Sayımız
169,918
Kaydolan Son Üyemiz
ilhankocyigit

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir