Grand Cherokee Zj Bagaj Cam Amortisörü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kasirga1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,203

kasirga1

Zirve
ZJ 96 sonrası için bagaj cam amortisörü ihtiyacı olan varsa bende sıfır olarak var tanesi 30tl

Etiketler
Ynt: Grand Cherokee Zj Bagaj Cam Amortisörü

mahmut bey merhabalar..
benimde bir çifte ihtiyacım var.
Satın alabilirim.

mahmut bey teşekkür ederim.
kargoyu teslim aldım.

agen' Alıntı:
mahmut bey teşekkür ederim.
kargoyu teslim aldım.
Rica ederim, yedek parçaya ihtiyacınız olursa yardımcı olurum,iyi günlerde kullanın.

oguzhan3434' Alıntı:
colland bad arizasi veriyiror sensoru lazim :smiley: varsa arka lastiklerin aks bilyeleri
colland bad arızası büyük ihtimalle VIC ekranının arkasındaki soğuk lehimlerden olur lehimleri tazeleyin. arka aks rulmanı 30tl

oguzhan3434' Alıntı:
moparda 50 lira :smiley: 1 takim lazim bana.nasil iletisim kurabiliriz yeriniz nerde ? odemeyi nasil yapariz ?
Bu araçlarda aks bilyası tek başına bozulmaz büyük ihtimallle akslarında bozulmuştur kesin teşhis koydur sonra senin Get işine dönmesin iade almam..

merhaba , 2 sene önce sattığım 77.000 kilometredeki 5.9 yerine onun kadar olmasa da temiz bir 5.9 bulup alarak tekrar aranıza katıldım.
Sizde arka cam silecek motoru mevcut mudur acaba ?
Teşekkürler

kyenipazar' Alıntı:
merhaba , 2 sene önce sattığım 77.000 kilometredeki 5.9 yerine onun kadar olmasa da temiz bir 5.9 bulup alarak tekrar aranıza katıldım.
Sizde arka cam silecek motoru mevcut mudur acaba ?
Teşekkürler
Malesef yok. ancak muhtemelen basit bir arızası vardır temassızlık gibi..
iyi bir elektrikçiye baktırın bence..

teşekkürler , şu anda bakılıyor da olur ya yedek bulunsun dedim.

kyenipazar' Alıntı:
teşekkürler , şu anda bakılıyor da olur ya yedek bulunsun dedim.
Benim ZJ nin de bir ara çalışmamıştı soketlerini falan yokladım bir daha kesiklik yapmadı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.