Grand Cherokee Zj Marmaris

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan NergaL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,057

NergaL

Yeni Üye
Öncelikle herkese iyi akşamlar, bu sitenin yeni üyelerindenim ve gerçekten her alanında çok güzel bir çalışma olmuş, herkesin emeğine sağlık.
Benim sorum, Marmariste almayı düşündüğümüz aracımızı gönül rahatlığınca gösterebileceğimiz bir jeep ustası varmıdır. İnternetten olabildiğince araştırdım pek bir sonuç bulamadım, buradan bilgi almak daha iyi olacak. Teşekkürler.

Etiketler

Ynt: Grand Cherokee Zj Marmaris

Merhaba,

Bu araçların büyük şehirlerde bile ustaları zor bulunuyor usta denilen adamların çoğu bana göre sök takçı başka bir şey değil,umarım sonuca gidersin. Bu arada benimde zj aracım vardı geçen hafta sattım problemsiz araç bulursan çok kral araçtır.

Marmariste offroad araçları var bildiğim kadarı ile gösterebileceğiniz ustada vardır mutlaka. Ama genel anlamada bu araçlar basittir, otomatik şanzıman hariç( otomatik şanzımanı da basittir, İzmirde bildiğim kadarı ile yine çok iyi otomatik şanzımancılar var) diğer mekanik parçalarından genelde Doç ustaları da anlar. Eğer offroadda kullanmayacaksanız da öyle zırp pırt sanayiye sizi götürmez, kolay bozulan araçlar değildir. Yakın olarak İzmir de yetkili servisi de mevcut, almaktan çekinmeyin kısacası derim.

Teşekkür ederim mesajlar için.. Kısa zamanda bir zj sahibi olmak dileğiyle..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri