GÜNEYDOĞU ASYA VİZELERİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan keyif Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,611

keyif

Kamp I
1 gündür araştırıyorum öğrendiğim kilit noktaları paylaşayım dedim...

vietnam vizesini türkiyede sadece ankara'dan alabiliyorsun. ancak biz kamboçya phnom penh'den kişi başı 35 dolara almıştık.vietnam büyükelçiliğinden 15 dakikada veriyorlar.

Ben Kamboçya Sihounukville'den hemen almıştım, Lonely Planet'ta en kolay oradan alınıyor diyordu. Başka sitelerde de aynı şekilde bahsediliyor. Aşağıya bilgilerini koyuyorum, bir ara sor bence:

Per many travelers’ experience, it is much more convenient to obtain your visa in Vietnamese consulate in Sihanoukville, because visa will be issued in Sihanoukville. The process takes only 5 minutes and costs around 30USD.

Address: 310 Ekreach- Khan Mittapheap – Sihanouk City
Phone : 349 33 669
Fax :349 33 669
Email:TLSQSIHA@camintel.com
Code : 00-855

Etiketler

Ynt: GÜNEYDOĞU ASYA VİZELERİ

yalnız bu alıntılar tarih itibari ile eski...birçok şey değişmiş olabilir...yeni giden ve oralarda vize işlerini halleden varsa bilgilendirmesini rica ederim...

laos vizesi de kapıda alındığından aslında tayland ile beraber bu 4 ülkeye türkiye'de hiç vize ile uğraşmadan gidilebilir...

St. Lucia: Diplomatik, hizmet , hususi pasaport hamilleri vizeye tabidir. Umuma mahsus pasaport hamilleri vizeden muaftır.

işte en kral ülke...diplomatik pasaporta bile vize isteyip biz gariplere karşı bütün iyi niyetini gösteren bir ülke...

karayiplerde de 1-2 yer hariç alayı vizesizmiş orayı da boş bırakmamak lazım...... :p :p

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR