Han Kayaköy; Kayaköy'de kampın adresi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan voyyager Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,973

voyyager

Kamp I
Yer
kayaköy fethiye
Web
www.hancamping.com
Kayaköy'ün etkileyici atmosferi içinde ahşap odalardan çadıra, çeşitli konaklama imkanlarının yanı sıra restoranın ve tesisimizin sıcak havasıyla unutulmaz anıları yaşatmaya hazırlanıyoruz.

http://www.facebook.com/HanKayakoy

Rezervasyonlarınızı Nisan'dan itibaren yaptırabilirsiniz.

DSCN4892

Etiketler

Ynt: Han Kayaköy; Kayaköy'de Kampın Adresi

Kampinginiz hayırlı olsun.Biraz açıklama yapabilirseniz (fiziksel özellikleri)daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

Evet Antalya dan aradı,Bülent senin sevdiğin peynirden var burada izin verirsen senin hakkınıda yiyeceğim demek için.Beni benim tarzımla vurdu.

mayıstosböce' Alıntı:
Evet Antalya dan aradı,Bülent senin sevdiğin peynirden var burada izin verirsen senin hakkınıda yiyeceğim demek için.Beni benim tarzımla vurdu.

sevdim Mehmet ağbiyi ;D
eee hep sen vuracak değilsin ;)

Herkese merhaba,

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Yerimiz Kayaköy'de 4 dönüm bahçe içinde köy evi, lokantası, havuzu olan bir tesistir. Tadilatlar yakın zamanda bitecek. Bittiği zaman 5 adet köy evi içinde, 3 adet ahşap odalar olmak üzere 8 odalı konaklamamız, havuzumuz ve lokantamızla dört dörtlük bir tesis olacaktır:smiley: İleri zamanlarda fotoğraflarla sizleri daha çok bilgilendireceğiz. Şuanda bir kampçının temel ihtiyaçlarını karşılayacak WC, duş, mutfak, çamaşır gibi hizmetlerimizi sunabilmekteyiz.

görüşmek dileğiyle
sevgiler

Başarılar dilerim,güzel bir tesis yaratacağınızı düşünüyorum.

Karavanlar için nekadar alan ayırabileceksiniz, kaç karavan kabul edebileceksiniz? belirtirseniz memnun olurum.
Selamlar

Baharı karşılamak maksadıyla yollara çıkışımızın 15 inci gününde han kampingde konakladık.
Kampta yoğun bir şekilde sezona hazırlanma çalışması vardı.
Özgür bey(işletmeci) daha önceleri kamp yöneticiliği yapmış olduğu için,konusunda donanımlı
Bir arkadaşımız.Kampı annesi ,eşi ve iki çalışanıyla birlikte yönetiyorlar,heryer özellikle tuvalet ve duşlar
Tertemiz,kendimizi evimizde gibi hissettik,
Tahminime göre 15 adet karavan rahatlıkla konaklayabilir,ayrıca 3 adet ahşap bungalov ve 5 adet
Köy odası bulunmakta.Becerebilirsem birkaç resim yüklemeye çalışayım selamlar.

SAM 0097

SAM 0087

SAM 0088

SAM 0089

SAM 0096

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR