Hidrolik direksiyon lazım Defenderime

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasinsenr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,719

Etiketler
Ynt: Hidrolik direksiyon lazım Defenderime

Orijinal set olarak ( direksiyon kutusu+ pompa+borular+çiftli motor kasnağı+hidrolik deposu) 2000 tl ye satıyorlar . Başka marka çıkma kutu uydurmayı önermem ancak , sadece direksiyon kutusunu orijinal alırsanız , uyumlu bir pompa (doc pikap vs) diğer aksamı kendiniz toplarsanız
orijinal kutu 1000 tl , diğerleri 500 , 1500 tl ye mal edebilirsiniz.

ben 120 lik puma motor attım motorun pompası uzerınde orjınal defender hidrolik kutusuna uyum saglarmı pompa

Direksiyon için 0537 584 67 23 Ahmet Usta arayın yardımcı olur hem uygun yapıyor hemde sağlam.

M.Erol bey , ben de v-184 motor aldım ve v-184 ün orijinal pompasını aldım defenderin de orijinal direksiyon kutusunu , deneme şansım omadı araç revizyonda 4-5 ay da sürecek . Puma motorlu defender yedek parça kataloğundaki pompaya dikkat ederseniz tıpa tıp v-184 ün orijinal pompası ... Yani sanırım fabrika da böyle yapıyor V-184 direksiyon pompası+ defender direksiyon kutusu ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR