DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
Gezenbilir 10. Geleneksel Kış Kampı Duyurusu Yapıldı. Detaylar İçin Tıklayınız!.

Husky Fighter Ve Makalu Fighter

'KAMPÇILIK' forumunda Kahraman1453 tarafından 22 Ocak 2015 tarihinde açılan konu 23665 kişi tarafından okunmuş, 8 cevap yazılmıştır

?

Hangisi daha iyi?

1. Husky Fighter

7 oy
    58,3%
  2. Makalu Fighter

0 oy
    0,0%
  3. Husky Felen

5 oy
    41,7%
  1. Kahraman1453

Kahraman1453 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Almayı düşündüğüm husky fighter çadırın neredeyse birebir aynısı olan makalu fighter ile farkları neler bilen cevap atabilirmi? teşekkürler..

Etiketler:

2. kudesci

kudesci Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    13
    Çağrı İşareti:
    TA1LSK
    Ynt: Husky Fighter Ve Makalu Fighter

İkisi de aynı ürün, Husky üretiyor Makalu markasını basıyor. Sanırım Türkiye'de ki bir firmanın markası Makalu.

3. Kahraman1453

Kahraman1453 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1

evet bende öyle duymuştum , ama husky nin makalu için yaptığı çadırların su geçirmezlik özelliği gibi bazı özellikler makaluda daha iyi. onu tam anlayamamıstım. cevabın için teşekkürler bilen varsa yardım edebilrmi

4. Faruk PİŞUR

Faruk PİŞUR dağ,taş,dere delisi :)

Alınan Beğeni:
    0

merhabalar ; yazıyı görünce biraz şaşırdım çünkü aynı şüpheye bende düşmüştüm , ancak özellik olarak çadırlar aynı sadece marka farkı var , ben husky almayı düşünüyodum ama biraz araştırma ile ürünlerin aynı olduğunu öğrendim , ufak kalite farklılıkları olabilir tabi .

5. tuncabaran

tuncabaran Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    6

Arada fiyat farkı var mı bilmiyorum ancak ben Husky Fighter kullanıyorum 2 seneden beri.Yaz kış kullandığım bir ürün.

Çok memnunum diyebilirim.

Ekli dosyalar:

6. Vegales

Vegales Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Her ne kadar konu açılalı bayaa olsa da bundan sonraki bakacaklar için not düşmü olayım...Hocam Husky firmasına mail attım ve gelen cvp hukuki olarak girişimlerde bulundukları ve Makalu markasının tamamen taklt olduğu ve bahsedilen ürün özelliklerine sahip olmayan ucuz taklitler olduğu yönünde...Yani Makalu'dan uzak durmak gerek...

ertunaca bunu beğendi.

7. ertunaca

ertunaca Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    10
    atlasoutdoor un şu an döviz kur artışını bir fırsatçılığa çevirmesi yüzünden husky diyorum..husky döviz yüzünden ithal edilemiyor kalitesi aynı olabilir ama bunu fırsata çevirip ederlerini husky den pahalı yapmak kampçıyı keriz yerine koyup soymaya giriyor..tabiki makalu yu desteklemek isterdim ki makalu bird e sahip ken husky diyorum...

8. hakan9696

hakan9696 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

9. ertunaca

ertunaca Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    10
    ikisi de aynı...isimleri farklı kullanmaya başladığımda buradan ikisinin karşılaştırmasını yaparım...makalu husky den iyi olduğu konusunda daha da iddalı..göreceğiz...:smiley: IMG_2140[1].JPG

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

1. makalu husky farkı

,
  2. Husky bird makalu bird