Izmir Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vegandetta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,858

vegandetta

Ana Kamp
önceki yıl defender heveslenip alıp toplamaya başladım ki izmirde kendine usta diyen ustalığı sadece iş olarak düşünen ahlak şeref namus kavramlarından yoksun okan denen şerefsiz ile yolumun kesişmesiyle bir insanın nekadar kansız alçak olacağını öğrendim ve defender dan soğudum. :D b aracı toplayıp sattım. arabayı gördükçe bu namussuzu gidip vurmamak için zor tutuyordum kendimi :D hala aklımda alçak :D izmirli defender tutkunları dikkatli olun bu ahlaksız alçağa karşı... yanlışlıkla bu şerefsizle iş yaparsanız aracınızı verirsiniz bir daha alamazsınız elden para sakın vermeyin sözleşme yapmadan sakın başlamayın bankadan yolladığınız parayada açıklama düşün ailece tehlikeliler. :D 2500 luk banka dekontum var ama denk gelirsek öldürürüm şerefsizi diye şimdilik bıraktım kenara... :D
kesin o alçakta okuyordur :D hala aklımdasın ;)

13754642 10204955387203673 8666321410141508403 n

Etiketler
böyle şerefsizler deşifre edilmeliki ayıklansın alçaklar... iki kuruş bir araya getirip hayal kuran insanların paraları için hayallerinin içine sıçmasınlar. mavi cift kapılı bir defender 7 aydır orda çocuk sabahlara kadar başında umutla çıkacagı gunu beklıyordu :D :D çocuğu soyup soğana çevirmiş.... benim araca 7000 tl aldığı halde 4 ayda elini sürmedi namussuz :smiley: delirdim :D bu tür özel araçlara ilgisi olan arkadaşlar kimlerle iş yapması gerektiğini hangi ustanın nekadar iyi veya bu şerefsiz gibi olduğunu bilmeli :smiley:

Valla bende uyuz oldum bu alçağa olayları bire bir yaşadım :smiley:) inşallah denk gelmeyiz
Serefsizi anlatsam gel gidip dövelim dersin. Tedaş arabasindan Alip getirdigim parcalari baska araclara takmis sigorta kutusunun kapagina tenezzul eden bir o.ç. agzinda piposu olan bir usta gorursen o alcak namussuzdur . :smiley: ayrintilara girmedim yoksa kesin 3 5 kisi toplanor burdan dovmeye gidelim diye namussuzu :D

Selam siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Bu konuyu okuyunca kayıt olup sormak istedim. Bende Defenderı o kadar bekleyerek ta Ordu ya gidip beğenip aldım. Bundan önce kaç yere gittiğimin hesabını bile tutmaktan vazgeçtim. Hangi usta dan bahsediyorsunuz. Gerçekten bu konuda iyi bir usta bulan varsa İzmir de gidip görüşmek isterim, lütfen iletişim bilgilerini paylaşın bende bulursam yazacağım
Benim aracim 1992 model 2.5 D defender kamyonet orjinal
Teşekkürler

okan denen ..... ustaa! namussuz paradan başka birşey düşünmez piposu ve uzun saçı ile tam bir prof havası var. land dısında baska arac yok ilk gırıste tamam adamını buldum dıyorsun kendınce ama serefsızın onde gideni... sakın aldanmayın bu alçak namussuza.... aracı ilk bıraktıktan sonra bir kaç defender ustası ile görüştüm okan a bıraktığımı söyledim abi al ordan arabanı geri alamazsın dediler inanmadım.. harbiden zor aldım arabamı 7000 tl ödediğim halde alçak namussuza... ailece dolandırıcılar...
defender 2.5 bmc motorla aynı hiçbir özelliği olmayan bir motor kasa alimünyum al eline çekici kendin yap öyle özel bir tarafı yok bu aracın bunu öğrendim sanayide her usta yapar bunu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR