İzmir - Karagöl - Yamanlar Dağı Offroad Etkinliği (15 Nisan 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ziyacanbayar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,492

ziyacanbayar

Kamp I
Yer
izmir
[SIZE=small]Arkadaşlar herkeze selam konuştuk kararlaştırdık yamanlar karagöl sırtlarının bu yağmurda çok güzel etap olacağını tahmin ettik. inşallah bir aksilik çıkmazsa hafta sonu (15.04.2012) yamanlar karagöl gezimiz yağmur altında gerçekleşecek. Tüm dostlarımızı bekleriz.. listeyi ben başlatıyorum. (en azından strap vs gibi ekipmanlarımız olsun)[/SIZE]
[/size][SIZE=small]1- Ziyacan BAYAR - niva[/SIZE]
[/size][SIZE=small]2- Mehmet Yıldız- Ssangyong actyon sports[/SIZE]
[/size][SIZE=small]2- Mehmet ayan- G. Cherooke 5.2[/SIZE]

Etiketler
Havanın yağışlı olacağını ve çamurlu bir etap olacağını hesab ederek ekipmanlarımızı getirirsek zorluk çekmeyiz arkadaşlar

Arkadaşlar size kolay gelsin. Bu günlerde cj5 imi ayağa kaldırmak için yoğun çaba sarfediyorum. Daha sonraki gezilerde buluşmak ümidiyle İnşallah. Selamlar...

15.04.2012 karagöl gezisi buluşma yeri ve saati:
[/size]
Saat sabah 10:00 halkapınar metronun oradaki Toyota plazanın yanındaki benzincide buluşuyoruz arkadaşlar, tüm dostlara duyurulur.

Ziya bende gelirim, rota nasıl, nerden gireceksiniz araziye. Manisa tarafından girilcekse, yolda ktilirim. Değilse izmire gelmem lazım.

abi araziya karagöl yolunun ortasından biryerlerden giriyoruz. Mehmet daha iyi biliyor. Fakat şöyle buluşma yerimiz araziye girme yerimizden çok uzak değil onun için sende gelebilirsin. Hatta mazotu da oradan alırsın baya indirimli satıyorlar. Ama dersenki daha yakın biryerler ayarlayalım, onu da hallederiz.

Tamam izmire gelirim. Bide duyuruyu eski gezi konularının altında duyursan iyi olur, pek kimsenin haberi yok galiba. Bende tesadufen gördüm. Manisa inişinde çaylar benden:smiley:

Ben oraya da link atayım abi bu arada adres konusunda sıkıntı yaşarsan diye ben sokak numarasını ekliyorum abi navigasyona girip pat diye bulursun :smiley:
1560/1 sokak halkapınar

BULUŞMA YERİ VE SAATİ TEKRARLIYORUM ARKADAŞLAR:
Saat sabah 10:00 halkapınar metronun oradaki Toyota plazanın yanındaki benzincide buluşuyoruz.
Tahminlerimiz yanlış çıkmazsa oldukça çamur olacak, hazırlıklı( Strap, mapa, varsa kürek balta, çizme vs vs) geliniz...

Arkadaşlar, bakın çamurlara fazla bulanmayın. Eve gidince üstünüz başınız çamur içinde başınıza

kötü şeyler de gelebilir.

Ama ben yine de ''çamurunuz bol olsun'' diyeceğim.

Selamlar,sevgiler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR