Jeep Geri Çagırımdan Bedava Kontak Ve Anahtar Değişimi Yapıyor..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ous61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,505

Etiketler
l27 arka süspansiyon kolları. hadi bedavadan arka takım halloldu demektir. hazır oradayken üst defransiyel burçlarını da götür bence değiştirsinler. yaparlar ise tabi.

diğer kod ise arka çeki demirine benzeyen bir mopar braketi. depoyu korumak için.

l27 arka süspansiyon kolları. hadi bedavadan arka takım halloldu demektir. hazır oradayken üst defransiyel burçlarını da götür bence değiştirsinler. yaparlar ise tabi.

diğer kod ise arka çeki demirine benzeyen bir mopar braketi. depoyu korumak için.

bakalım ne dicekler randevu verdiler parça var elimizde 2 saatte değişiriz dediler.

üst dif burçlarıda mı recall çağrısı almıştı ?

alakalı olmak zorunda. servisin yapması gereken bir güvenlik problemi bu. gerekirse amerikaya yazın.

alakalı olmak zorunda. servisin yapması gereken bir güvenlik problemi bu. gerekirse amerikaya yazın.
yapacaklar tabi de, lpg li araç ellemeyiz biz demişler bir arkadaşa. Ankara da bir servisi aradım önce gelin tesbit yapalım parça isteyelim sonra da işlemleri yapalım dedi. başka bir servis hala dönecek. kimisi de hemen randevu veriyor gel diye...

LPG ile ne alakası varmış süspansiyon recall unun? baştan savmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Ben de 2008 GC sahibiyim internet üzerinden ücretsiz güncelleme yapıldığını görüp Jeep servisine gittim direksiyonda ve kontak modülünde parça değişimi olucağını ve sürüş modu hakkında güncelleme geldiğini yapılacağını söylediler 2 hafta içinde arıyacaklarını parçaları sipariş ettiklerini güncellemeyi de o zaman yapıcaklarını söylediler sürüş modu güncellemesinin 4wd ile ilgili olduğunu umuyorum çünkü bilen bilir kronik sorunu ikidebir 33 nolu elektronik parçayı söküp takmak gerekiyor düzelmesi için ayrıca anahtarlar da değilse harika olur elimde tek anahtar var şuan bakalım bekliyorum aramalarını.

Ben de 2008 GC sahibiyim internet üzerinden ücretsiz güncelleme yapıldığını görüp Jeep servisine gittim direksiyonda ve kontak modülünde parça değişimi olucağını ve sürüş modu hakkında güncelleme geldiğini yapılacağını söylediler 2 hafta içinde arıyacaklarını parçaları sipariş ettiklerini güncellemeyi de o zaman yapıcaklarını söylediler sürüş modu güncellemesinin 4wd ile ilgili olduğunu umuyorum çünkü bilen bilir kronik sorunu ikidebir 33 nolu elektronik parçayı söküp takmak gerekiyor düzelmesi için ayrıca anahtarlar da değilse harika olur elimde tek anahtar var şuan bakalım bekliyorum aramalarını.

Merhaba, ben de 2010 model GC sahibiyim. N23, P57 ve P73 kodlu geri çağırım var gözüküyor. Siz servise götürdünüz mü sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba,

N46 kapsamında depoya koruma yaptıran var mı aranızda?
Benim araçta çeki demiri var, servis "size gerek yok zaten taktığımız koruma ile römork çekemezsiniz" gibi birşey söyledi. Ben yine de eğer çeki özelliği var ise recall kapsamında yenilemek istiyorum.

Yaptırmış arkadaşardan foto gönderebilecek kimse var mıdır?

Teşekkürler, selamlar.

Merhaba,

N46 kapsamında depoya koruma yaptıran var mı aranızda?
Benim araçta çeki demiri var, servis "size gerek yok zaten taktığımız koruma ile römork çekemezsiniz" gibi birşey söyledi. Ben yine de eğer çeki özelliği var ise recall kapsamında yenilemek istiyorum.

Yaptırmış arkadaşardan foto gönderebilecek kimse var mıdır?

Teşekkürler, selamlar.

KJ 'lere takılan demir orjinal çeki demirinin çeki kancasız modeli. Eğer sizde çeki demiri varsa hiç gerek yok. Boşuna çeki demirinden olursunuz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri