Jeep Grand Cherokee 5.2 P0441 Hata Kodu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DEŞİFRE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,210
Yer
izmir
4GG2DL

bunun ne olduğunu bilen var mı arkadaşlar?

2EEmgA

P0441 - Chrysler
Type
Powertrain - Auxiliary Emission Controls - ISO/SAE Controlled
Description
EVAP Purge Flow Monitor Fault Conditions
Cause
Engine running in closed loop, ECT sensor over 170°F, engine at idle speed for 2 minutes, Low Fuel not on, MAP sensor input under 15 7" Hg, altitude less than 8000 ft , PTO not enabled, then the PCM detected that no airflow was present through the EVAP system in the test period Refer to Monitor Test, code repair chart to test the code Note: The stricter EVAP purge flow test is used to verify the EVAP system functionality on vehicles with the LDP

Etiketler

Arıza da siliyor mu?

Cihaz bu mu? ELM 327 Link Buysa fiyatı birşey değilmiş alacağım.
aynen cihazu bu. bende 20 liraya almıştım zaten. yalnız her araca olmuyor. senin aracın marka modeli ne? grand cherokee ise 96 ve üzerinde var obd portu.

motor ışığını söndürmüyor malesef. başka araçlarda söndürdüğünü duydum ama bizim araçlarda koruma varmış o yüzden ieş yaramıyor. (sadece torque değil biröçok uygulamayı denedim hiçbiri silemedi). ama o çok önemli değil benim için. önemli olan hata kodunu söylemesi.

beni bilen bilir gayet devirli kullanırım aracı. 23lt yakıyor. 25ten yukarısı sıkıntı gibi. numaramı pmden iletiyorum wp'den konuşarak fikir üretebiliriz

aynen cihazu bu. bende 20 liraya almıştım zaten. yalnız her araca olmuyor. senin aracın marka modeli ne? grand cherokee ise 96 ve üzerinde var obd portu.

motor ışığını söndürmüyor malesef. başka araçlarda söndürdüğünü duydum ama bizim araçlarda koruma varmış o yüzden ieş yaramıyor. (sadece torque değil biröçok uygulamayı denedim hiçbiri silemedi). ama o çok önemli değil benim için. önemli olan hata kodunu söylemesi.
2003 2.7 crd uyar mı?

Benim araç 97 5.2

ELM 327 WİFİ kullanıyorum, program olarakta iphone için; EOBD-Facile

Hata okuyor ve siliyor sorunsuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

98 XJ ile Elm 327 WiFi (iPhone kullanıyorsanız mecbur wifi olandan alacaksınız) kullanıyorum, program DashCdm performans takibi yapıyorum.

Linkteki cihazdan aldım bugün ancak ecu ya ulaşılamadı diyor android torque ve birbaşka programla denedim olmadı araç 97 gc fikri olan varmı geri verip wifi olanı alsak birşey değişirmi

Linkteki cihazdan aldım bugün ancak ecu ya ulaşılamadı diyor android torque ve birbaşka programla denedim olmadı araç 97 gc fikri olan varmı geri verip wifi olanı alsak birşey değişirmi

Linkteki cihazı göremedim elm327 ve Bluetooth ise androide bağlanması lazım

YUkarda bir arkadaşın paylaştığı cihaz minik beyaz bişey android üzerinden torque dr obd vs denedim ancak ecuya ulaşılamadı diyor acaba ecunun sigortası fln mı attı yurtdışında öyle bişey bahsedeliyordu bi forumda

YUkarda bir arkadaşın paylaştığı cihaz minik beyaz bişey android üzerinden torque dr obd vs denedim ancak ecuya ulaşılamadı diyor acaba ecunun sigortası fln mı attı yurtdışında öyle bişey bahsedeliyordu bi forumda

Başka bir araçta deneyin çalışıp çalışmadığını

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.