Karabük Ovacık Belen Yaylası Civarı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mustafa DOĞAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,737
Beş gündür buralardayız. ortam güzel. ilk deneyim için biraz cüretkar oldu ama gelen giden yok. kimse rahatsız etmiyor 3618b52f4f766aa283d8faf36632eb9c A527309ad8e7003c5f344114b5f98a3b Ebcdbc76a0c3fcc4f07979e15b002f16 C2af153e1b78801be54205d3cc658db6 010882f2c4667fe58528545d5c1fb008 4cd2dbf66f2c9ff35fcc8a4909a19445

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Manzara cok hos gorunuyor... Acaba bulundugunuz yere yakin market vs. var miydi? Bir de kamp attiginiz yeri tarif edebilir misiniz?

Manzara cok hos gorunuyor... Acaba bulundugunuz yere yakin market vs. var miydi? Bir de kamp attiginiz yeri tarif edebilir misiniz?
Kışla diye bir köy var. içinde market var. bakkaldan biraz büyük. Süpermarket değil. Oradan İstediğiniz bir çok şeyi tedarik edebiliyorsunuz. Karabük levhası takip ederek geleceksiniz. sonra ovacık sonra Kışla oradan belen. yaylaya doğru çıkarken yolun solunda Zaten görürsünüz. yaylaya çıkmayacaksınız. zaten biz bu arabayla çıkamadık. Yürüyerek çıktık ama kamp yaylada değil yaylanın alt tarafında güzel. 30 40 metrelik çam ağaçları var. tabii ayı domuz gibi hayvanların bulunması da muhtemel. Biz yaylaya yürüyerek çıktık. her yerde doğal kaynak suları var. adamlar Çeşme yapmış. içilebiliyor Biz hep Kaynak suyu içtik. su o kadar soğuktu ki Zaman zaman ateşin yanına koyup ılıttık öyle içmek zorunda kaldık. malzemelerimizi kaynak suyunun oluğuna koyarak koruduk.

Üç kişi gitmiştik. arefe günü arkadaşlarımızdan bir tanesi havuzda boğularak hayatını kaybetmiş. Haberi geldi çok üzüldüm.

Allah rahmet eylesin.
Mekan harika sizden başka kampçı varmıydı ? Ahşap tente mevcutmuş bu imkan çok güzel. Ana yola yakın olsa gerek aracınızla giriş yapmışsınız?

Allah rahmet eylesin.
Mekan harika sizden başka kampçı varmıydı ? Ahşap tente mevcutmuş bu imkan çok güzel. Ana yola yakın olsa gerek aracınızla giriş yapmışsınız?
Bizden başka kampçı yoktu. Zaten orası Kamp Alanı değil köylülerin kullandığı bir mekan. Bayram dışında kalabalığı falan olmuyor. İki günde bir traktör ya da araba geçiyor. mekan Toprak yolun hemen kenarında ama toprakyol araba gitmeyecek kadar kötü değil. sonuçta Opel Corsa ile gittik. Evet ahşap tente var. Bazen gece yarısı içmeye gelenler oldu, devlet memuru olduğumuzu söyledik gittiler sorun çıkarmadılar. oranın köylüleri ile konuşmak lazım. köyü muhtarı çok iyi bir insan.

Allah rahmet eylesin.
Ayrıca köye mesafesi yeterli uzaklıkta. arabayı köye gönderdim ve oradan ateş ettim. silah sesi köye gitmiyormuş. bu bizi çok sevindirdi. Dilediğiniz gibi silah kullanabildik gürültü yapabildik kimseyi rahatsız etme riski yok

Sessiz sakin kuş uçmaz kervan geçmez oralardan. Mustafa beyin dediği gibi Kışlapazarı köyüne yakın sayılır. Yani rahat bir yerdir Vahşi Kamp sevenler için.

Sessiz sakin kuş uçmaz kervan geçmez oralardan. Mustafa beyin dediği gibi Kışlapazarı köyüne yakın sayılır. Yani rahat bir yerdir Vahşi Kamp sevenler için.
Unutmadan eklemek lazım. eşiyle birlikte gidecekler için yanlarında silah götürmeleri şart. gece içmeye gelen oldu bir defa arabayla. bizim yanımızda kadın yoktu bilemiyorum tabii oralara gelenler ne kadar tekindir. Evet kuş uçmuyor Kervan geçmiyor ama birkaç günde bir de olsa bir araba traktör falan geçebiliyor.

Unutmadan eklemek lazım. eşiyle birlikte gidecekler için yanlarında silah götürmeleri şart. gece içmeye gelen oldu bir defa arabayla. bizim yanımızda kadın yoktu bilemiyorum tabii oralara gelenler ne kadar tekindir. Evet kuş uçmuyor Kervan geçmiyor ama birkaç günde bir de olsa bir araba traktör falan geçebiliyor.

Tabii biz devlet memuruyuz. arkadaşımız Ormancı. devlet görevlisi olduğumuzu söyledik savuşturduk. yanımıza oturmadılar.

Çok büyük sorun çıkaracak tipler değilmiştir. Yöre halkıdır. Fakat sonuçta içince kendilerini sapıtabilirler bu da bir gerçek.
Bana da öyle geldi. herkes başımıza şey kesildi falan demeye başlamışlardı. uzatmak istemedim kimliği gösterip kısa yoldan hallettim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR