Karadeniz Gezisi (1-15 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arif Hüküm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 138
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,772
Ynt: Karadeniz Gezisi (1-15 Ağustos 2009)

Arif Hüküm' Alıntı:
ayhan bey demişiniz ama herhalde bana sordunuz.
Şu an kullandığım çadır 5 mevsimlik,çift kapılı üç kişilik HUSKY FIGHTER .Fiat kalite oranıda gayet iyi.Ben çok memnunum.
Selamlar
arif bey bilgileriniz için teşekkür ederim.

Etiketler

Paylaşım için ve memleket havası aldırdığınız için bir Trabzon Beşikdüzülü olarak tşk ederim:smiley: Süper bir gezi olmuş

arif bey,
geziniz tek kelime ile mükemmel olmuş. imrenmemek elde değil. özellikle şeytan kalesi resimlerine ağzım açık baktım ;D
bijonlar için geçmiş olsun büyük sıkıntı yaşanmadan atlatmışsınız.
paylaşım için teşekkürler.

Karadeniz hep gezip görmek istediğim bir yer ama şu ana kadar nasip olmadı..
Sizin gezi notlarınızı inceledikten sonra gerçekten gitmem gerektiğini anladım.
İnsanın ömründe en azından bir kere gitmesi gereken yerlerden..
Bu güzellikleri bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum.
Ama ben o güzellikleri sadece fotoğraflarda görmekle yatinmeyip bol oksijenini,
yeşilliklerin ve doğanın güzel kokularını teneffüs etmeyi de arzuluyorum.
İlk fırsatta Karadeniz'e gitmeliyim diyorum.

etezel' Alıntı:
Karadeniz hep gezip görmek istediğim bir yer ama şu ana kadar nasip olmadı..
Sizin gezi notlarınızı inceledikten sonra gerçekten gitmem gerektiğini anladım.
İnsanın ömründe en azından bir kere gitmesi gereken yerlerden..
Bu güzellikleri bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum.
Ama ben o güzellikleri sadece fotoğraflarda görmekle yatinmeyip bol oksijenini,
yeşilliklerin ve doğanın güzel kokularını teneffüs etmeyi de arzuluyorum.
İlk fırsatta Karadeniz'e gitmeliyim diyorum.

ebru bakıyorum ,karadeniz gezilerinide bakmaya başlamıssın tamam bu iş oldu derim ben ,fırsat ayağına kadar gelmiş hadi gelin

cihanülker' Alıntı:
ebru bakıyorum ,karadeniz gezilerinide bakmaya başlamıssın tamam bu iş oldu derim ben ,fırsat ayağına kadar gelmiş hadi gelin

Ya baba tamam, fena gaz veriyosun valla ;D
Zaten aklıma düşürdün :smiley:
Bu gidişle tüm gezenbilir karadenizde olucak :D

Bilmem valla,sen bilirisn.
Ama 8-10 araç olursada şaşırma,hele Antalya'dan Barbaros Bey fena gazı almış durumda ;D
Yeni patiler v.s :D

bir çok kişinin hayali olan geziyi siz gerçekleştirmişiniz , bu paylaşımlada hayal kuranlara ilham olmuşunuz.
umarım bir gün benimde hayalim gerçek olur.

Arif Bey Merhaba,

Yaklaşık 16 yıldır ailecek kamplı gezi +offroad yapmaktayız doğa dostları olarak. Siteye yeni üye olduğumdan dolayı zaman buldukça şöyle bir geziyorum ve size denk geldim ve bir solukta okudum bu güzel gezinizi. Tek kelime ile muhteşem adeta sizler ile gezmiş yaşamış olduk. Ellerinize kollarınıza sağlık ve Teşekkürler

Selamlar

Ahmet Öztürk

Ahmet hocam,

Benim bile şu an burnumda tütüyor oraları,şimdiden önümüzdeki senenin planlarını yapıyorum.

Selamlar.

Arif Hüküm

Oralara kadar geldikten sonra az daha devam edip benim yanımada gelirsin sen Arif Abim. Şubatta bende aynı güzergahtan Bakü' ye aracı getireyim diye düşünmüyor değilim.

asural' Alıntı:
Oralara kadar geldikten sonra az daha devam edip benim yanımada gelirsin sen Arif Abim. Şubatta bende aynı güzergahtan Bakü' ye aracı getireyim diye düşünmüyor değilim.
Neden olmasın Serdar,inşallah uydururuz.

Eğer vakitlerimiz uygun olursa Türkiye'm den peş peşe çıkar dolaşa dolaşa buraya geliriz. Seni misafir ederim burda da.

Arif bey geziniz çok güzel geçmiş, 2006 yılında biz de 2 karavan ailelerimizle doğu karadeniz gezisi yapmıştık. Ben de sizin gibi paylaşmaktan yana olduğumdan karavan bölümünde gezimizi yayınladım. İlgili topik;
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=24332.0
bizim sloganımız "bilgi paylaştıkça güzeldir..." Güzel etkinlik ve paylaşım için teşekkür ederim...

drares' Alıntı:
Arif bey geziniz çok güzel geçmiş, 2006 yılında biz de 2 karavan ailelerimizle doğu karadeniz gezisi yapmıştık. Ben de sizin gibi paylaşmaktan yana olduğumdan karavan bölümünde gezimizi yayınladım. İlgili topik;
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=24332.0
bizim sloganımız "bilgi paylaştıkça güzeldir..." Güzel etkinlik ve paylaşım için teşekkür ederim...

Kesinlikle doğru,hatta daha ileri giderek"Hayat paylaştıkça güzeldir" :D
Sevgiler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.