Karavan Camı Şikayeti Gold Glass

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motogezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,152

motogezgin

Kamp II
Arkadaşlar karavanıma bu firmadan cam aldım.tavan hatchleri su aldı fitillerini değiştirdik kaliteli olanlarla başarılı olduk.Firmayı aramadık bir sürü zaman kaybı olacak diye.
Ancak özenle yaptığımız Mercedes kamyon karavanımızın yan camları 50x120 olmalı ölçüsü bunlar dışarı açılan camlar.Bunların açma manivelaları cam rutubetlenip ıslandığı an patır patır dökülüyor.Film fotoğraf çekip firmaya yolladım.Yapıştırıcı fiyatını öğrenip size bildireyim cevabının yanı sıra biz zaten artıkyapıştırma yapmıyoruz vidalıya geçtik dediler.
yani bunlar gelen şikayet üzerine imalat şeklini değiştirmişler.peki yollıyayım 3 camı size bana delikli yollayın dedim .Efendim yapamayız niye yapamazsınız e siz geçen sene almışsınız.Ya kardeşim kesim yapacağız cephelerde son dakika alınacak bir şey değil karavan ancak bitti ilk turda başımıza bu geldi.Durun malın arkasın da yok yapamayız.
kendileri covid ıvır zıvır diyerek siparişi geciktirdi ağzımı açmadım.
Eğer biz zaten delikliye döndük demeselerdi bu kadar sinirlenmeyecektim.Patron Umut Hacılar diye birisiymiş.Tekrar ulaşmayı deneyeceğim ulaşamazsam tüm şikayet mercilerine belgesiyle şikayette bulunup ardından mahkemeye vereceğim gelişmeleri de buradan yazarım

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri