Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 139
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,626

Etiketler

Hüseyin Bey merhaba.

Arkadaşımız ( ! ) şu günlerde yine faaliyette.
2 gün önce Kütahya Tavşanlı da idi.
Bugün Adana da.
Çok geziyor(!)..Ee kolay değil para kazanmak.. :smiley:

Karavan da kimbilir hangi Avrupa ülkesinde... :(

2001 MODEL HOBBY ÇEKME KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 273416780

Merhaba Öncelikle ilk mesajım 1 haftadır takip etmekteyim forumu :smiley: bu ilanın orjinali bu attığım sitede var. Bende mesaj attım çok şaşırdım fiyatı görüp almaya heveslencektim ki şu aralar çok araştırdığımdan foto bana tanıdık geldi sonuç ortada.

Rusya'dan HOBBY 400 çekme karavan, satış, satın al, fiyat, VR9622

Merhaba Öncelikle ilk mesajım 1 haftadır takip etmekteyim forumu :smiley: bu ilanın orjinali bu attığım sitede var. Bende mesaj attım çok şaşırdım fiyatı görüp almaya heveslencektim ki şu aralar çok araştırdığımdan foto bana tanıdık geldi sonuç ortada.

Rusya'dan HOBBY 400 çekme karavan, satış, satın al, fiyat, VR9622
arkadaslar sımdı bu ılan baska kullanıcı adıyla acılmıs nasıl olcak

2001 MODEL HOBBY 380 ÇOK... ÇOK TEMİZ Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 273784889

Bu ilan günü birlik üye olup, ilan yayınlamış bir insan değil.
Siteye 2008 den beri üye.
Ayrıca karavanda ve çeken araç üzerinde İstanbul plakası var, yani yabancı siteden alınma resimler yok.

Son olarak da önceki dolandırıcının ilanı ile bu ilanın alakasını nasıl kurdunuz, ilgisi yok.
Siz konuyu karıştırmışsınız.

Bu arkadaş faaliyeti olan bir arkadaş.
Dolandırıcılıkla alakası yok.

Bu ilan günü birlik üye olup, ilan yayınlamış bir insan değil.
Siteye 2008 den beri üye.
Ayrıca karavanda ve çeken araç üzerinde İstanbul plakası var, yani yabancı siteden alınma resimler yok.

Son olarak da önceki dolandırıcının ilanı ile bu ilanın alakasını nasıl kurdunuz, ilgisi yok.
Siz konuyu karıştırmışsınız.

Bu arkadaş faaliyeti olan bir arkadaş.
Dolandırıcılıkla alakası yok.

hocam ben nerdeyse hergun cekme karavanlara bakıyorum sadece dıkkatımı cektı bu ılan gıttı yerıne bu ılan gelınce suphelendım bu ınsana ben dolandırıcı vs demedım bızde bır karavan sahıbı olmak ıstıyoruz ıster ıstemez soruyoruz!

Serkan bey bildiğim kadarıyla gezenbilir üyesi, arayıp teyid etmek lazım, ayrica o karavana 24 bine biraz zor müşteri bulur,bence bu dolandırıcılık ilanı değil

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar...karavan bana ait tir....bu sahte ilanla hiç bir ilgisi yoktur..resimlerini yeniledim..fiyatı da makul seviyeye çektim....21.750 TL ..Çünkü satmak için fiyat verdim.....Ay sonuna kadar satılmazsa ilanı çekeceğim binmeye devam :smiley:

Fiyat yine yüksek Murat beyin de dediği gibi 10900 euroya adria daha mantıklı 15 yaşında bir karavan 21 bin tl 0 adria 30 bin tl bizim ülkemizde karavan fiyatları böyle oldukça alıcı bulmak o kadar zorlaşır. Yinede herkes kendi ürününe istediği fiyatı belirler , bu benim fikrim Saygılarımla..

Fiyat yine yüksek Murat beyin de dediği gibi 10900 euroya adria daha mantıklı 15 yaşında bir karavan 21 bin tl 0 adria 30 bin tl bizim ülkemizde karavan fiyatları böyle oldukça alıcı bulmak o kadar zorlaşır. Yinede herkes kendi ürününe istediği fiyatı belirler , bu benim fikrim Saygılarımla..
Dostum dediğin karavan 10.900 € dur.... + kdv dir.. kdv si 1962 € dur ..toplam 12.862 € dur.....TL olarak ise.... 12.862 € x 3,3 TL : 42.444 TL yapar.............. YANİ ÖYLE 30 BİNE SIFIR KARAVAN VERMİYORLAR MALESEF...

Arkadaşlar ben kendimi sadece satıcı olarak görmüyorum....Sonuç itibariyle karavancıyım ve bunu satsamda tekrardan ileride karavan sahibi olacağım..bu benim 7 ci karavanım...... Eğer bir karşılaştırma yapılacaksa Hobby marka 380 sıfır bir karavanın fiyatına bakılır.ve durumuna göre bu karavana fiyat biçilir...ki Adria karavan bile 40 binin üzerinde bir fiyata çıkarken ben yarı fiyatına karavanımı satıyorum...Tabi ki az veya çok diye yorum yapabilirsiniz.....Ama böyle bir karavanın değeri ki sezonda çok daha fazla eder....ki sadece öndeki bisiklet taşıyıcının sıfır fiyatı 350 € ......Ya nasip eğer satılmazsa sıkıntı yok binmeye devam ....... çünkü ben onu çok seviyorum :smiley:

Pazarlık yapınca adria da biraz indirim oluyor ve kdv yi almıyorlar, yani 34 bine verirler,herkes 2.el karavanina istediği fiyatı belirleyebilir, tabiki satıcı en iyi fiyata satmak ister,müşteri bulduktan sonra bize söz düşmez, benim naçizane fikrim bu karavan 15 bine gider

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR