Karavan Kiralama Anketine Yardım Ricası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aysings Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,079

Karavan kiralamak ister misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    14

aysings

Yeni Üye
Merhaba

Yakında başlayacağımız karavan kiralamayla ile ilgili böyle bir çözüm tasarladık. Ankete katılarak yardımlarınızı rica ediyoruz.

1- Karavan kiralama dikkatinizi çeker mi?

2- Broşürde sunmayı vadettiğimiz hizmetlerimiz hakkında sorularınız var mı?

3- Bizden karavan kiralamak ister misiniz? En önemli sebebi nedir?

4- Neden kiralamak istemezsiniz??

Şimdiden teşekkürler

Upload 2018 10 8 14 8 8
Upload 2018 10 8 14 8 56
Upload 2018 10 8 14 9 21
Upload 2018 10 8 14 8 56
Upload 2018 10 8 14 9 21

Ekli dosyalar

• broşür.pdf
    2.7 MB · Görüntüleme: 229

Etiketler
Ekli dosyayı görüntüle 506760 Ekli dosyayı görüntüle 506761 Ekli dosyayı görüntüle 506762 Ekli dosyayı görüntüle 506761

Ekli dosyayı görüntüle 506762

Merhaba

Yakında çıkacak olan karavan kiralama işi ile ilgili böyle bir çözüm tasarladık.

1 Karavan kiralama dikkatinizi çekermi?

2 Broşürde sunmayı vadettiğimiz hizmetlerimiz hakkında sorularınız varmı?

3 bizden karavan kiralamak istermisiniz?en önemli sebebi nedir?

4 Neden kiralamak istemezsiniz??

yorumlarım ;

1.motokaravan almayı/yapmayı düşünmeden önce denemek için kiralamak mantıklı ...
2.Broşürde vaadettikleriniz zaten olmazsa olmazlar ..
3 .kiralamada en önemli faktör fiyat ve hizmet kalitesi
4 . .....

broşürde kendi araç filonuz ve iç görselleri kullanmanızı tavsiye ederim.

başarılar dilerim ...

Merhaba,

Broşürle ilgili anketi yapmamızın en büyük sebebi ,
özellikle doğa sever insanların karavan kiralama konusunda en çok önem verdikleri noktayı tesbit etmek
ve bu yönde hizmet sunmak.

Sunduğumuz hizmetler yeterli mi yoksa eksikliklerimiz var mı?
Görüşleriniz bizim için çok önemli.

Ankete katılım konusunda yardım rica eder,şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

benim normal hayatta sadece gezi için karavan almak gibi bir düşüncem olmaz.
ama düzgün bir fiyata kiralama hizmeti neden olmasın? kulağa güzel geliyor.

yukarıdaki Ayhan Bey in dediklerine de aynen katılıyorum.

Yurt dışında karavan kiralama yaygın. Karavan kiralama sadece yurt içinde, karavancılığı denemek isteyenler için değil, yurt dışından uçakla gelen zaten karavancı olanlar için de tercih edilecektir. Düşünün, uzak bir ülkede yaşayan bir karavancı karavanıyla gelebilirmi? ama kiralayarak kısa bir tatili olsa da ülkemizde gezebilir.

çekme karavan nasıl kiraya verilir alın size bi soru. ayrıca benim fikrim kendi filonuzu oluşturmaktansa karavanını kiraya vermek isteyecek bir sürü insan var gerekli uygunlukları varsa bence daha uygun olur sizin açınızdan sermaye bağlamaktansa hizmet odaklı daha güzel işler yaparsınız diye düşünüyorum.

www.survivorromork.com

Hayırlı olsun projeniz.. zor bir işe atılmışsınız ama türkiyede çok ciddi boşluk olduğunu düşünüyorum bu sektörde..

- bu işi profesyonel yapan 1 firma bile yok.. bu hem iyi hem kötü.. iyi çünkü talep çok arz yok.. kötü çünkü bu işi merdiven altı yapanlarla fiyatta rekabet edemezsiniz..

- fiyat değil, huzur odaklı müşterilere ulaşabilirseniz(örn: ben :p) , bence muvaffak olursunuz..

- mutlaka avrupa piyasasından haberiniz vardı, ama ben yine de yardımcı olmak adına, bu yaz bizzat konuştuğum firmanın kiralık araç listesi paylaşayım sizinle.. (araçların satış fiyatlarını da nette bulup kıyaslama yaparsanız, 3-5 gr katkım olmuş olur)

2C59BADE 7BFF 4B58 8D87 B7D92A9CD910

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.