Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan argonatlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,243

argonatlar

Dokunmayın özgürlüğüme
Yer
Kocaeli
Sevgili karavancı dostlarım uzun zamandır sitenin içinde dolaşıyorum fikirler alıyorum,gözlemliyorum.Karvancılık hayatıma 1992 yılında çekme karavan ile başladım,sonra tekne aşkıda eklendi aynı zamanda 4 sene kadarda alkovenli 78 model 208 Mercedes motokaravan derken bunlar 3 sene önce bitti.Bu güne kadar çadır ile kampçılığıma ara vermedim.
Dostlar, tekrar karavancılığa dönmek uğruna 1 ay önce 2008 model15 M3 Ducato aldım,Allah kısmet ederse karavanımı yapmaya karar verdim ve çalışmalar başladı.
VİRA BİSMİLLAH !

IMG 20141022 161235

IMG 20141009 164219

Etiketler

Ynt: Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

Teşekkür ederim Levent bey,bu arada sizin yönlendirmenizden sonra tente işinide Alenda tenteden tedarik ettim,montajınıda bitirdim.

argonatlar' Alıntı:
Teşekkür ederim Levent bey,bu arada sizin yönlendirmenizden sonra tente işinide Alenda tenteden tedarik ettim,montajınıda bitirdim.

güle güle kullanın :smiley:

en kısa zamanda tamamlayıpı keyifli gezilerde kullanmanızı dilerim....
Linkteki imalat videosunu özellikle yalıtım detayları açısından incelerseniz faydalı olur diye düşünüyorum
kalın sağlıcakla

http://www.youtube.com/watch?v=oTp8JbtA610

Yat konsepti ile bir form düzenlemesi yaptım ve gözüme hoş göründü,paslanmaz lumbozlarımın siparişini verdim bu gün yarın gelir.Yan camlarım ve havalandırma Bursa'dan geldi.Alta şaselerin arasına temiz su ve atık su olacak şekilde 2 adet krom tank yaptırdım.

IMG 20141108 112555

Hayirli olsun,güzel bir is cikacaga benziyor, takipdeyim,selamlar

Süleyman bey teşekkür ederim,linki inceledim kesinlikle faydalı fakat adamlar çok profesyoneller :smiley:
Resimde görülen sevgili Mustafa abime yardımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

IMG 20141121 153604

Selçuk bey teşekkür ederim inşallah güzel bir iş çıkartırız

krom su tanklarım testi yapıldı takılmaya hazır

IMG 20141120 102555

IMG 20141120 102607

Hızlı yol alıyorsunuz. Kolay gelsin. Tez zamanda bitirip keyifli gezilerde kullanmanızı diliyorum.

Bekir bey teşekkür ederim,bende kendimi yavaş diye düşünüyordum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri