Kaş Marin Hotel'in Karavancı Ve Çadırcılara Sunduğu Kamp Hizmeti Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan er-tan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,052

er-tan

Ana Kamp
Yer
İSTANBUL
Değerli Gezenbilir ailesi ve dostları,

bu yaz tatil yaparken haberdar olduğum ve Kaş'ta hizmet veren bir kamp alanını bilginize sunmak istedim. Bu kamp alanında bizzat kalmadım ancak kampta tanıştığım ve orayı tesadüfen bulup orada kalmış olan çadırcı arkadaş kampı iyi bir yer olarak tarif ettiği için merak edip sitesine baktım ve arayıp, sağlanan imkanlar ile fiyat konusunda bilgi aldım.

Kaş Marin Hotel ünvanı ile hizmet veren bu kamp, yaklaşık otuz yıldır hizmet veren 41 odalı bir hotelin işletmecileri tarafından sağlanan imkanlar ile işletiliyormuş, kamp alanı geçen yaz faaliyete geçmiş.

Kamp alanı Kaş merkezine bir buçuk kilometre mesafede ve denize sıfır imiş. Kalan arkadaş, tesisin yola yakın olmasına rağmen işletmede cırcır böceği ve dalga sesinden başka ses duymadığını söyledi. Tesisin iki tane plajı varmış, biri ücretli diğeri ücretsiz. Ücretli olan plajdaki kafe -restorandan birşeyler tüketildiğinde şemsiye-şezlong için ayrıca para ödenmiyormuş, herhangi bir şey yeyip içmeyenler ise buradaki şemsiye-şezlong için 15 lira ödüyormuş.

Kampta 24 saat sıcak su varmış ve çadırcılardan kişi başı 20 lira; 2 veya 3 kişiden daha kalabalık kalmayan her karavan için de 50 lira alınıyormuş. 50 liraya elektrik ve su da dahil imiş ve epey karavana aynı anda hizmet verecek kadar da geniş bir alan varmış.

Etrafta yerleşim vs. olmadığı için konaklayacak olanların tedarikli gitmesi gerekiyor diye anladım, tesisin restoranı ve kafesi de olduğundan, isteyenler buradan da faydalanabilir, fiyatlar makul denildi. Hotelde ağırlıklı olarak aile kaldığından kampta kalmak isteyenler konusunda seçici davranılmak durumunda imiş diye anladım.

Hotelin numarasını aradığımda detaylar için bana Necmi Bey'in numarası verildi (0545 342 67 67) En başında da ifade ettiğim gibi kampı bizzat gidip görmedim ancak buradan evvelce haberdar olmadığımdan sizlerin de bilgisine sunmak istedim. Saygılarımla

Etiketler
hocam kaş marini biraz geçince kaş merkez e doğru olympos mocamp vardı iki hafta önce orada kendi çadırımla kaldım 25 tl ödedim gecelik. karavanlı kampa da musait biryerdi 6 gece kaldım her gün karavanlı kampçılar gelip gidiyordu.kamp ile plajı ayıran bir cadde var sadece. plajı kampta konaklayanlara ücretsiz ve müthiş bence şezlonglar olsun şemşiye olsun dubası merdivenleri vs gayet güzel bir plajı var. olympos mocamp tan merkeze bir 20 dk yürüyüş yaparak ulaşabilirsiniz ama kaş marin daha ileride olduğu için 30 dklık bir yürüyüş gerekir kaş merkez e ulaşmak için.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri