Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 65
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,609
Ynt: Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

evet onların hem vakti yok hemde üye değiller ben çok eskiden üye olmuştum peki sizin 4x4 ün fotosunu gördüm ondan arkdaş arıyor biz sarı göllere gidicez mayıs ayında gitmeden almak istiyor bi abimiz çünkü bizim ekip için şarft oldu bir tane

Etiketler

kayseride benim araca ilgi sayısı oldukça düşük garericiler sitesinde 1 adet vardı duruyormu bilmem ama bunu alabileceginiz en iyi yer yine internettir aractan anlayan biriyse zaten tavsiyelerden hoşlanmaz kendi bildigi gibi hareket eder onu bizim yönlendirmemizin faydası olmaz. anlamayan biriyse mutlaka anlayan biriyle baksın bulur.

ya pek yok bu arabadan söz konusu oldu ve alalım araştıralım bulduğumuz arac hemen almayalım dedi bende söledim burada

iki kapı olması sizin gibi çoklu grub için idael degil bagajıda ufak bunlarıda gözden geçirin

P1040157

bizim grup 5 kişi hatta 4 kişi kaldık eledik bir kişiyi artk ne eksik n fazla olucaz 4 kişiyiz yani dört kişiyi almazmı:D

alır ama lpg bagajda oldugundan hacim küçük birde iki kapı oluşundan binip inmek arkadakilere zor oluyor ben en fazla iki kişi bir araçta oldugumdan sorun yaşamıyorum. gurub halinde gittigimiz içinde yolda riskli bölgelerde hiç korkmadan çamurlara dalabiliyorum. şimdiki aracım yukardaki beyaz olan.

beğendim allah kaza bela vermesin ama siyah daha asil demeden edemicem:D uyuya kalmışım ondan yazamadım kusura bakmayın

Off_Road' Alıntı:
Mustafa, illede iltifat bekliyorsun yani .... ;D
Guzel... guzel... bu daha guzel nice gezilere .... ;) :smiley:
Selam..
tşk ederim abi.
şahların şahı anadolunun padişahı. geliyor geliyor onu gören herkes şaşırıyor. o geliyor ondan önce dağlar aşılmaz vadiler ulaşılmazdı, ondan öncesi keşfedilmemiş yerler vardı, ondan sonrası saklı mekan kallmadı. geliyor geliyor o bir dağ aslanı, o bir arazi uzmanı, o bir panter, o bir buldozer, o bir kurt, o bir çakal onu gören diger araçlar kaçar. o geldi tarih degişti, o geldi bir çağ kapanıp bir çağ açıldı. o geldi 4x4 kendinde eksiklik hissetti. onun varlığı uçurumları, onun varlığı dik yokuşları aşılmazları aştı. o bir yılan o bir roket o bir deli fişek. afrikanın balta girmemiş ormanlarına amazondan sibiryaya, ekvatordan japonyaya her insanın yüregine varlıgıyla korku saldı. her kullanıcı onu istedi her üretici onun gibi üretmek istedi. yolların ustasıyım gözlerinin hastasıyım, pazarın inci gönlümün birincisi. o geldi akrep yelkovana karıştı bu bir zamana karşı yarıştı. parkurlar dengesini, dakar parisini, çamur balçığını, balık suyunu şaştı. geliyorrrrrrrrr ladaaaaa nivaaamm

engin bey online olunca yanıtlar mutlaka o yamaç paraşütü yapıyor bana üste para versen yapmam.

mustafa bey ben gece engin beyle konuştum engin sizsiniz die aklımda kalmış uyku semesi konuşunca:DDDşimdi baktım mustafa yazıyor:D:D:Dneyse ok

Bende Kayseriden aranıza katıldım 1 hafta kadar önce. İsmim FARUK. Bende arkadaşım(Halit Tekin) sayeseinde defender hayranı oldum :smiley:)) yazın kısmetse bir tane almayı düşünüyoruz.Siteye kayıt olduğum ilk gönden beri araştırıyorum bir sürü bilgi edindim gerçekten çok güzel bir site. Araştırmalar sonucunda dizel defender almaya karar verdik. Yanlız Kayserideki üyelere 20 mesajı geçemediğim için ulaşmıyorum. bu konuyu açan takomistik abimizin msn adresini ekledim ama onuda kullanmıyor sanırım hiç online olmadı. Bu konuda yardımcı olurmusunuz acaba sizleri daha yakından tanımak istiyorum sizlerin bilgi ve tecrübelerine ihtiyacım var.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR