Kdz Ereğli Doğa Oyunları Ve Aile Kampı (20-22 Eylül 2019)

Atakan Coşkun

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
DOĞA OYUNLARI AİLE KAMPI
20-21-22 EYLÜL
KDZ EREĞLİ | SUBAŞI
Macera Herkül ile başlar KDZ Ereğli’de
Zeus’un oğlu Herkül, suçlarından arınmak için on iki görev alır. Görevlerinden biri Hades’in ölüler ülkesini koruyan, Kerberos adlı köpeği yakalayıp yeryüzüne çıkartmaktır. Bu görevi gerçekleştirmek için gelir; KDZ Ereğli’ye ve macera Herkül ile başlar. Şehrin adı Herakles (Herkül) HerakliaPontike ve Türkçeye uyarlanıp Ereğli adını alır. Yunan mitolojisinden yakın tarihe birçok efsaneye konu olur KDZ Ereğli. Bu efsanelerin Kahraman’larından biridir kulübümüze adını veren Herkül. Herkül gücün ve kuvvetin sembolüdür, cesareti temsil eder.
Doğa sporlarının her branşı farklı maceralara sürükler insanı; bir kanyonu geçerken, bir parkuru yürürken tanık oldukların tarihi bir serüvene dönüşebilir. Doğa sporları kuvvet ve cesaret gerektirdiği gibi, canlı türleri ve tarih için ince bir düşünce yapısına sahip olmayı da gerektirir. Doğa Oyunları Aile Kampı birçok doğa sporu ile tanıştıracak bizleri. Kuvveti ve cesareti nasıl akıllıca kullanmamızı öğretecek.
Şehrin iç bölgelerine uzanan Gülüç ırmağı ile birleşen, geçmiş dönemlerde kırsaldan denize taşımacılık için kullanılmış Subaşı ırmağının kıyısında buluşuyoruz. Yamaç paraşütü temel eğitim, dağcılık, arama kurtarma, spor, dans, kahkaha yogası, aroma terapi, zehirsiz temizlik, doğal merhem, tarih ve doğa, kano, kampçılık, kamp karavan atölyeleriyle ile öğreneceğiz ve eğleneceğiz.
Kamp alanı üzerinde uçan yamaç paraşütlerini gözlemlerken, ırmakta kano keyfi yapacağız. Irmak boyunca yapılan yürüyüş doğa ile tarihi bir arada göreceğimiz kaya mezarlarına götürecek bizleri. Kaya inişi yapan kanyoncular ile birlikte vadi boyunca çokta kolay olmayan bir yol üzerinden kamp alanına döndüğümüzde Off-Road, Çamur kalkış, jet model ve yağlı güreş etkinliklerinin coşkusunu yaşayacağız.
Kamp ateşinin heyecanını ve sakinliğini kimse tanımlayamaz belki. Ne güzeldir kamp ateşi etrafında paylaşılanlar. En güzel dostlukların ve en sıcak sohbetlerin kamp alanında yaşandığı yerdir kamp ateşinin çevresi. Kamp ateşinin sıcaklığı ile birlikte dans ve konser organizasyonları ısıtacak içimizi.
Doğa oyunları Aile Kampı; Çocuk, genç, yetişkin herkesin katılabileceği, herkesin her an kendisini bir organizasyonun içinde bulabileceği heyecanlı ve dolu dolu bir festival.
20-21-22 Eylül tarihlerinde kimseye söz vermeyin Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilki birlikte gerçekleştirelim. Doğa oyunları aile kampında buluşalım.
upload_2019-9-13_11-23-11.jpeg
 


Forum istatistikleri

Konular
99,765
Mesajlar
1,472,481
Kullanıcılar
167,475
Son üye
DenizRRS

SON KONULAR

Üst