KİA Ceres

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat durmaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,881

EtiketlerYnt: Kia Ceres

Merhaba,

Geçen hafta Bursa'dan aldım.Şimdi keyfe keder parça araştırıyorum, bulunan orijinal sıfır parçalar ucuz ,ilk arazi denemelerimiz başarılı, koreden bazı modellerde olan lsd kilidi alıp takarsak çok iş yapar ve araçta PTO var arkadaşlar yavru şanzuman. Motor 2.2 araç 100 km'yi görüyor iyi yani.

Resimlerdeki en gariban benim araç ;D

Ekli dosyayı görüntüle 445473

Ekli dosyayı görüntüle 496418

Ekli dosyayı görüntüle 496419

Ekli dosyayı görüntüle 496420
Nerden bulabiliriz bu araçlardan
 Selamlar bende 4x4 bir kia ceres aldım bu aracın ön aklarını nasıl bulabilirim. Bildiğinizi bir yer varmıdır.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,356
Mesajlar
1,516,944
Kayıtlı Üye Sayımız
172,010
Kaydolan Son Üyemiz
Tolga KÖNEÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst