Kj 2006 Radyo Kodu

DirtDiver

Ana Kamp
Merhabalar,

Aracımın aynaları çalışmıyordu elektrik işlemi olduktan sonra radyo resetlendi ve kod istiyor.

Radyo kodunu nereden bulabilirim? Teybi söktüm üzerinde yazar diye fakat seri numarası, date code ve part no dışında birşey yazmıyor.

İyi sürüşler...

DirtDiver

Ana Kamp
Ben ücretsiz olarak öğrenmiştim. Siz nereden öğrendiniz?
İstanbul'daki servislerden birini aradım isim vermeyeyim, "yetkili servis"

2. el aracım kitapçığı yok, böyle böyle dedim. Ruhsatla birlikte servise gelmeniz gerekiyor dedi, tabii dedim.

İşlemin ücreti var mı diye sordum? Evet işlem ücretli dedi, ne kadar dedim? 150+kdv yanlış hesaplamışım 200 yazmışım buraya, 177TL ücret istedi. Normalde zaten kitapçığında yazan bir bilgi. Bu şekilde ücret istenmemeli. 4 rakamlı sayı, rakam başına 44TL ücret astronomik.

İnternette buldum sonrasında, ücretsiz olarak.

sguvenc

Kamp I
İstanbul'daki servislerden birini aradım isim vermeyeyim, "yetkili servis"

2. el aracım kitapçığı yok, böyle böyle dedim. Ruhsatla birlikte servise gelmeniz gerekiyor dedi, tabii dedim.

İşlemin ücreti var mı diye sordum? Evet işlem ücretli dedi, ne kadar dedim? 150+kdv yanlış hesaplamışım 200 yazmışım buraya, 177TL ücret istedi. Normalde zaten kitapçığında yazan bir bilgi. Bu şekilde ücret istenmemeli. 4 rakamlı sayı, rakam başına 44TL ücret astronomik.

İnternette buldum sonrasında, ücretsiz olarak.
İyi olmuş. Aslında herhangi bir ücret talep etmemeliler. İnternette nerede buldunuz?

Forum istatistikleri

Konular
99,890
Kullanıcılar
167,677
Son üye
furkanenesplvc

SON KONULAR