Kocaeli'de Hamsili Helvalı Defenderlı Rampa - Hazırlık (14 Aralık 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dronder Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,357
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dronder

www.hayatdis.com
Yer
kocaeli/merkez
Web
www.hayatdis.com
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=19548.0

tadı hepimizin damağında kaldı ::smiley: daha kalabalık katılımlı bir gezinin organizasyonuna şimdiden başlayalım

liste:

1- dronder (önder özdenkaya - zj)
2-

Etiketler
Ynt: Kocaeli'de Hamsili Helvalı Defenderlı Rampa - Hazırlık (14 Aralık 2008)

selamlar

bayramdan sonra ilk fırsatta diyorum

naci

Hamsi çoksa, ben de katılırım :smiley:

bu tarih bana uymayacak dostlar. 05 - 20 Aralık tarihlerinde Kuzuluk Kaplıcalarda olacağım. Muhtemelende o bölgede Çiğdem, Keremali yaylalarında gezmeyi planlıyorum . hayırlısı bakalım başka zamana bensiz hamsi heeee.... :( bunun hesabı sorulacaktır...

umutkaptan' Alıntı:
Acaba diyorum landı ok lastiklerini xj talıp öyle mi gelsem?

walla iyi olur, motordanda 3 buji kablosu sökerseniz güçte eşitlenir, bizde xj ile defender 2.5 benzini kıyaslamış oluruz ;D

Yavuz bey hem 110 hem xj sahibi olarak ortada kalyorum.Sizde nükteli yazılarınızla dokunduruyorsunuz :smiley:
En sonunda xj nin motourunu land a atacam defenderoke diye bişey çıkacak ortaya

Allah kısmet ederde bu gezi netleşirse bende gelirim takipteyim :smiley:

umutkaplan kardeşim defender mı disco mu tartışmasından çıkan bu durum şu son geziyle zirve yaptı kusura kalmayasın ki galiba sana patladı mesajlardan anlaşılan bu. defender böyle bişey farkını göstermek istiyorsan farklı yaşayacaksın bunuda defle yapacaksın derim ki amerikan dan vazgeç bence gaza gelme gün ola harman ola pilotaj milotaj dedik alınma makine nihayetinde araçtan araca fark eder vardır bir sebebi diyorum bu yüzden soğuma lütfen. Şu sözü söyleyip kapatıyorum Arap Atı topalda olsa bir tarla dolusu Eşşekten İyidir :smiley:)) Defender Defender dır.

umutkaptan' Alıntı:
Yavuz bey hem 110 hem xj sahibi olarak ortada kalyorum.Sizde nükteli yazılarınızla dokunduruyorsunuz :smiley:
En sonunda xj nin motourunu land a atacam defenderoke diye bişey çıkacak ortaya

;D ;D

fosilbulent' Alıntı:
umutkaplan kardeşim defender mı disco mu tartışmasından çıkan bu durum şu son geziyle zirve yaptı kusura kalmayasın ki galiba sana patladı mesajlardan anlaşılan bu. defender böyle bişey farkını göstermek istiyorsan farklı yaşayacaksın bunuda defle yapacaksın derim ki amerikan dan vazgeç bence gaza gelme gün ola harman ola pilotaj milotaj dedik alınma makine nihayetinde araçtan araca fark eder vardır bir sebebi diyorum bu yüzden soğuma lütfen. Şu sözü söyleyip kapatıyorum Arap Atı topalda olsa bir tarla dolusu Eşşekten İyidir :smiley:)) Defender Defender dır.

Bülent Aynen katılıyorum.

Hamsi olunca konu çok önemli bir geziye dönüşüyor bende katılmak isteyebilirim, tek endişem bayram dönüşü olacağı için dönüş yolu çok kalabalık olur mu ki acaba?

doğru yere temas ettin endy kardeşim yanlız millet gelirken biz gidiyor olacağız :smiley: belki bu yoğunluktan kurtarır.

14 aralık pazar günü olduğundan; Program detaylarını her ne kadar bilmesem de sabah giderken bir sıkıntı olmaz istanbul'dan izmit istikametine lakin akşam istanbul dönüşü olacaksa işte o baya sıkıntılı olabilir derim özellikler gişeler civarında...Sadece bir endişe ama trafik çok sinir bozucu ondan :smiley:

Allah kısmet etsin o gün gelsin gidelimde Allah bilir esirgesin de (şom ağızlılık yapmayalım ) kimin döneceğine o karar verir dönerken düşünürüz gayri :smiley:)))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri