DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

'KORANDO' forumunda highoutput tarafından 27 Eylül 2016 tarihinde açılan konu 131701 kişi tarafından okunmuş, 5454 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. Hüseyinreha

Hüseyinreha Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    73
    Lastiği aldık bu kış 4 mevsim lastikten vaz geçtim Hankook Winter I-cept Evo 255 65 R16 400liradan internetten aldım. Peşine asimetrik lastik nedir onu araştırdım. çünkü lastiğin desen farkı çok kafa karıştırıyor. Ama petlasın sitesinde açıklamayı buldum görünüşe bakma talimata uy:smiley:

2. ceng67

ceng67 Zirve

Alınan Beğeni:
    1.071
    Onu ben yaptim

hobilixx bunu beğendi.

3. hobilixx

hobilixx Kamp I

Alınan Beğeni:
    226
    İş başa düştü o zaman

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. murat defender

murat defender Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    6
    Değerli grup üyeleri abilerim hayırlısıyla 3.2 korando ile artık araçlı olarak yanınızdayım daha öncede bahsettiğim Kayserideki aracı aldık.[​IMG]

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m.muharrem, ceng67, bayzero ve 2 kişi daha bunu beğendi.

5. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    911
    Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız , artik aramizda 3.2 ikinci bir arkadaşımız daha var , ilk izlenimlerin nasıl anlat bakalım

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ceng67

ceng67 Zirve

Alınan Beğeni:
    1.071
    İyi günlerde binmek nasip olur insallah

7. hobilixx

hobilixx Kamp I

Alınan Beğeni:
    226
    Bu forumda camurunuz bol olsun derler
    İyi gunlerde kullanin

Son düzenleme: 14 Kasım 2017

8. hobilixx

hobilixx Kamp I

Alınan Beğeni:
    226
    Cikma mercedes alternatorle sorunu cozduk bu arada

9. murat defender

murat defender Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    6
    Bütün iyi dilekleriniz için teşekkür ederim ilk izlenimim atik güçlü ve konforlu bi araç beğendim

10. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    911
    Defendera çakar mi ?

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. murat defender

murat defender Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    6
    Konfor yönünden defender rakip olamaz korandoya performans yönünden bilmiyorum direksiyonuna oturmadım hiç korando şahsıma daha çok hitap ediyor ama bu net

12. ceng67

ceng67 Zirve

Alınan Beğeni:
    1.071
    Hocam
    nasıl cozdun hangi aracın parçası oldu numarası nedir bunları burada ve facebook sayfasında paylassaniz belki birinin ihtiyacı gorulur

hobilixx bunu beğendi.

13. ceng67

ceng67 Zirve

Alınan Beğeni:
    1.071
    Çakar çakar
    Dünya üzerinde Korando dan daha iyi arazi aracı yok usta sende bizim arabaları ucurdun vallahi :smiley:)

hobilixx bunu beğendi.

14. hobilixx

hobilixx Kamp I

Alınan Beğeni:
    226
    Yazin alternatör iyi sarj etmiyordu. Rize Ardeşen sanayide otuz yillik usta olduğunu soyleyen bi elektrikciye gittim. Orjinal dinamonun diyotlarinda sorun oldugunu soyledi. birebir zor bulunur. Yerine elimde cikma mercedes alternator var bozulsa bile parcasi kolay bulunur dedi. Onu taktirdim.
    Sarj etti ancak devir saati ve hiz gostergesi yanlis gostermeye basladi. Ayrica ilk çalıştırmada gaza basip deviri yukseltmeden otomatik vites P den çıkmıyordu.
    Orj dinamoyu geri takmasini soyledim
    Takti. Bu sefer devir saati hic calismadi, haliyle vites p de kalıyor. Araba hic yurumuyordu. Tekrar cikmayi taktik o sekilde Şebinkarahisar a döndüm. Burdaki elektrikcim
    Orj dinamoyu geri takti fazladan bi sigorta degistirdi. Dinamo iflas edene kadar oyle kullandim. Bir yandan da dinamo ariyorum. Parcacilar uymazsa geri kabul etmiyor...
    Birebir aynisini alibaba da buldum
    41$ +nakliye ancak toptan satiyor en az 24tane...sivas ssangyong servisini aradim. Ellindeki actyon vs alternatörlerin uyabilecegini olmazsa koreden bile getirtebilecegini soyledi.
    Elektrikcime eldeki çıkma mercedes alternatoru takmasini soyledim. Hic degilse araba yurusun ki sivasa goturebileyim. Uyumsuz diye kenarda uc ay bekleyen dinamo sorunsuz uydu. Yola cikmaya gerek kalmadi. Ozetle Ardesen deki sozumona ustanin beceriksizligi aylarca bizi oyaladi. Alternatorün sifirini nette görmüştüm. Onun gorsel ve numarasini eklerim.

ceng67 bunu beğendi.

15. hobilixx

hobilixx Kamp I

Alınan Beğeni:
    226
    Çin mali webasto sipariş verdim. Bakalim -20 de ise yariyor mu. Forumda bununla ilgili baslik var ama oncelik burasi

ceng67 bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...