Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 304
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,491
Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

black188' Alıntı:
Ekleyebildi isem,ilk resimleri aşağıda.teşekkür ederim.

[attachment=1][attachment=2]

Aracınızın kaporta ve döşemeleri temiz görünüyor. Ama bu araçlarda esasen yürüyen aksam ile elektronik aksam çok önemlidir. Siz baktırmışsınızdır diye düşünüyorum. Güzel bir araç güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin..

Etiketler

Teşekkür ederim,sağolun.Baktırıp da aldım.Yürüyeninde ve elektroniğinde sorun yok gibi görünüyor.Sadece kapı fitillerinde sorun var, sanırım onları yenilemem gerekecek.Aşırı yağmurlarda sol ön kapı su damlatıyor,sağ arka fitiller de temas halinde sarkma yapıyor.

benim karakaçan[attachment=1]

06122009630

black188' Alıntı:
Teşekkür ederim,sağolun.Baktırıp da aldım.Yürüyeninde ve elektroniğinde sorun yok gibi görünüyor.Sadece kapı fitillerinde sorun var, sanırım onları yenilemem gerekecek.Aşırı yağmurlarda sol ön kapı su damlatıyor,sağ arka fitiller de temas halinde sarkma yapıyor.

Hımm, bu konuda birkaç kullanıcıdan daha şikayet duydum, gördüm. Ben de çıkmadı. Ama sarkma için en sağlıklısı orjinal fitilleri değiştirmek yerine içine silikon sıkarak sağlamlaştırmak. Sonradan değiştirilenler de bazen görevlerini tam yapmıyor. Bir de koruma amaçlı arap sabunu dışında parlatıcı yada plastik koruyucu sakın sürdürmeyin.

1 depo yakıtla 700 km gidiyo vergi 407 lira td4 ile farkı birinde cift pompa var benimkinde tek pompa var,arazide ii başarılı nereye girdiysem ağzımı açık bırakıyo cıkmaz gitmez dediğim yerlerde zıplıyo bırakmıyo kendini ben memnunum biraz ağır cok seri değil hakkını ve isminin gereklerini fazlasıyla taşıyo.sizinki nasıl kaç model vergi falan yakıt durumu.

Kaan çelik' Alıntı:
1 depo yakıtla 700 km gidiyo vergi 407 lira td4 ile farkı birinde cift pompa var benimkinde tek pompa var,arazide ii başarılı nereye girdiysem ağzımı açık bırakıyo cıkmaz gitmez dediğim yerlerde zıplıyo bırakmıyo kendini ben memnunum biraz ağır cok seri değil hakkını ve isminin gereklerini fazlasıyla taşıyo.sizinki nasıl kaç model vergi falan yakıt durumu.

Yakıt hemen hemen aynı, ben uzun yolda 800 km gidiyorum. Şehir içinde 700 civarında. Arazi perfomansı çok iyi hele lastik iyi olunca banamısın demiyor. Vergisi 690 tl. Serilikten yana ben şimdiye kadar kullandığım en seri otomatik diyebilirim. Çok memnunum o konuda. Birçok araçla bilinçli olarak denedik. Çıkış ivmesi süper. Herhalşde td4 ile arasındaki en büyük farklardan biri bu. Ama şunu gördüm ki otomatik ile manuel arasında korkunç bir yakıt farkı yok. Td4 ve otomatiği şiddetle öneririm. V8 veya di modelleri hariç HS yada HSE pkaet alın. Benimki HSE paketi. İlk sayfalarda resmi var bakabilirsiniz. Kışa doğru da satıp 2 kasasını almayı düşünüyorum.

Saygılarımla

Ben de geldim arkadaşlar...
İnsanlar elindekilere özen gösterdikleri taktirde en iyi araç kullandıkları araçtır..
Kapasitelerinin üzerinde hor kullanılan araçlar yüzünden insanların bir başka araç hakkında yorum yapmaları
son derece yanlış diye düşünüyorum..
Dağ-tepe, deniz-göl yanında keyifli şehir içi gezilerimi yıllarca sorunsuz çeken bagajı her daim emre hazır dolu
olan benim aracım da bu....

S7305701

S7305716

VURAL ERDOĞAN' Alıntı:
Ben de geldim arkadaşlar...
İnsanlar elindekilere özen gösterdikleri taktirde en iyi araç kullandıkları araçtır..
Kapasitelerinin üzerinde hor kullanılan araçlar yüzünden insanların bir başka araç hakkında yorum yapmaları
son derece yanlış diye düşünüyorum..
Dağ-tepe, deniz-göl yanında keyifli şehir içi gezilerimi yıllarca sorunsuz çeken bagajı her daim emre hazır dolu
olan benim aracım da bu....

Aramıza hoş geldin. Hayırlı olsun aracın çok güzel. Güle güle kullan....

2003 HSE td4 model daha yeni aldım 4 ay oldu şimdilik memnunum.

Benim de çıtır bir 2001 TD4'üm var, alalı 2 gün oldu daha :smiley:

Aldığım sahibinden birkaç resim koyacam. Arabayı tanımaktan fotoğrafını çekmeye vakit bulamadım :smiley:

30811343kkf.jpg

308113436tb.jpg

308113437t0.jpg

308113437uc.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR