Magellan - eXplorist 600 GPS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eozarslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,299

eozarslan

Yeni Üye
Merhaba sevgili dostlarım.
Bundan bir kaç yıl önce almış olduğum ama sadece araç içinde bir kaç kez kullanmış olduğum GPS'imi satmak istiyorum.
ÖZELLİKLERİ:
#2.2'' Renkli ekran.
# SD-Kart desteği
# 3 eksenli elektronik pusula, barometre, termometre,barimetrikalti metre
# Su geçirmez dayanıklı kasa
# Şarjlı Li-Ion pil, opsiyonel 3 x AAA pille çalışma
#Termometre
#Barometre
#Altimetrik Barometre.
#Alan hesaplaması
#Az uydu sayısıyla bile kesin konum bilgisi
#Türkçe arayüz.
#Ayrıntılı Ankara şehir ve karayolları haritası
#Güneş,Ay doğum-Batım hesaplaması

Kısacası
Ürün 0 gibi temizdir.
Kutuludur.
Yukarıdada belirttiğim gibi bir kaç kere kullanılmıştır sadece ekranında ufak bir kaç çizik vardır.

Yanında vericeğim ürünler.
#USB kablosu
#Şarz kablosu
#Türkçe kullanım kılavuzu.
#Yedek Sistem CD'si
#Magellen Installation CD.
#Magellan GPS programları.
#Magellan Map Send Software(Bu uygulama ile Av yaptığınız balık tuttuğunuz ve OFF-ROAD yaptığınız Yerlerin kayıdını tutup arkadaşlarınıza göndere bilirsiniz.)
Fiyat:800 TL.(Pazarlık Vardır.)

Etiketler

Ynt: Magellan - eXplorist 600 GPS

Satıldı notu düşülmemişti. Belki hala duruyordur demiştim. Yanıt sizden geldiğine göre ya satılmış yada vaz geçilmiş satıştan.

eozturk2' Alıntı:
Satıldı notu düşülmemişti. Belki hala duruyordur demiştim. Yanıt sizden geldiğine göre ya satılmış yada vaz geçilmiş satıştan.

merhaba,
ben magellan triton 1500 satıyorum. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75480.0
saygılar,

Cihaz yurt dışı kaynaklı anladığım kadarıyla. Ben 2. el olsun ama içinde tüm yurdum haritaları olsun, Türkçe olsun diyorum. Genede ilginiz için teşekkür ederim.

eozturk2' Alıntı:
Cihaz yurt dışı kaynaklı anladığım kadarıyla. Ben 2. el olsun ama içinde tüm yurdum haritaları olsun, Türkçe olsun diyorum. Genede ilginiz için teşekkür ederim.
cihazda türkiye topografik haritası yüklü, ancak ben kullanmıyorum bile. google uydu, topografik ve yol haritalarını 2dk içinde atabiliyorsunuz. en güzel tarafı bu. en son triton 2000 cihazım ile google uydu görüntüleri ile akçaydan kaz dağlarına yürüdük. arkadaşımda garmin 62s vardı ancak sürekli benim cihaza bakıp yol bulduk. 1 km ötede ormanmı var, taşlık alanmı var, uçurummu var sumu var ne var şahane bir biçimde görebiliyorsunuz. ayrıca belirttiğim gibi topografik harita da mevcut.

İstanbuldaysan görüşebilir miyiz? Ben daha önce hiç GPS kullanmadım. Haliyle seçerken nelere dikkat edilmesini bilemiyorum.
Karşılıklı görüşebilirsek daha kısa sürede bir netice alabiliriz.

eozturk2' Alıntı:
İstanbuldaysan görüşebilir miyiz? Ben daha önce hiç GPS kullanmadım. Haliyle seçerken nelere dikkat edilmesini bilemiyorum.
Karşılıklı görüşebilirsek daha kısa sürede bir netice alabiliriz.
yalovadayım. eğer anadolu yakasındaysan kartal ve pendikten her saat hızlı feribot var. yani kartaldan atıyorum mecidiyeköye gitmekten daha zahmetsiz.
burada cihazın özelliklerini, google haritaları nasıl atılır nasıl kullanılır anlatabilirim. cihaz çok basit. ben yarım saatte çözdüm. teknoloji ile ilgiliysen sende zahmetsiz bir biçimde çözersin. zaten cihazın işlevi belli nereye gittiğini göstermek, iz kaydını tutmak.. çözülmeyecek bir tarafı yok.
garmin veya explorist tarzı bir cihaz alırsan topografik haritaya mahkum kalırsın. bu cihazda ise hem topo hemde google haritalarını çalıştırabilirsin. ben yabancı olduğum parkurlara google haritasız gitmiyorum. çok faydası oluyor. bu arada cihazım sıfır. benim kendi kullandığım cihaz triton 2000. onu da getiririm ikisini kıyaslarsın. tek fark triton 2000 de 2mpixel kamera var birde elektronik pusula ve barometrik sensör. ben pil az gitsin diye pusula ve barometreyi kapatıyorum, işime yaramıyorlar.

trooper64' Alıntı:

Değerli Üyelerimiz,

" Takip " yazarak yeni açılmış ve/veya daha önce okumadığınız bu konu hakkında haberdar olmak istediğinizi belirtmişsiniz.
Lakin konuyu açan üyemizin bu konuya yazacağı ve/veya ekleyeceği fotoğraflarının yerleşme bütünlüğünü 5 harflik bir kelime ile bozmakta olduğunuzu fark edebiliyor musunuz acaba.?

Gezenbilir Forum özellikleri, herhangi bir konuya Takip kelimesi yazmadan da siz değerli üyelerimizin yeni yazılan mesajlardan haberdar edilmenizi
rahatlıkla sağlayabilmektedir.
Tek yapmanız gereken her sayfanın üst ve alt satırlarında bulunan " HABER VER" düğmesini tıklamanızdır. İlk tıklamanız ile ilgili konuya " ABONE OLUR" ikinci tıklamanız ile ilgili konuda ki " ABONELİK İPTAL " edilmektedir.

Göstereceğiniz özen ve anlayış için teşekkürlerimizle.

Gezenbilir Forum Yönetim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri