Malezya Tayland Singapur Laos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan badleon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,068

badleon

Kamp I
Yer
Mersin
Arkadaslar Merhaba ben Ferhat Mersinden,Singapurda calisiyordum isdem cikmak zorunda kaldim ve bunu Asya turu yaparak degerlendirdim,Aslinda forum Defender merakimdan dolayi girdim ancak boyle bir bolum oldugunu gorunce tecrubelerimi sizinle paylasmak istedim,resim yukleme konusunda yardimci olursaniz sevinirim :smiley:

Malezya,Kuala Lumpur,Pineng,Ipoh,Tioman Island,Langkavi,Johor Bahru,Melaka,Mersing
Tayland,Bangkok,Chiang Mai,Chiang Rai,Phuket,Pattaya,Phi Phi Island,Koh Samui
Singapur

20159 303649520278 542135278 3361496 6241539 n

1

2

3

4

Etiketler
Ynt: Malezya Tayland Singapur Laos

arkadaslar bu resimleri eklenti olarak ekledim sdece 5 tane ekleyebiliyorum,resim ekleme konusunda yardimci olursaniz sevinirim,tesekkurler

5

6

7

8

9

fotonun altina birde yorum yazmayi cozersem hangi fotonun neresi oldugunu acikliycam )

10

11

41279 432689180278 542135278 4879269 8267299 n

fotolara devam,bu ekledigim butun fotolar Malezyadan,Sonra Tayland a gececem :D

1

2

3

4

5

Malezyada gercekten yemek kounusunda sikinti cektim,artik hergun pirinc tavuk yemekten kina geldi,bir defasinda pazarda kusbasi pisirilen bir yer gordum mis gibi kokuyordu ha tamam iste dedim buldum aradigimi ama eti tattigimda sekerli cikti,adamlar eti sekerli yiyo,igrenc bi durum,damak tadi iste..

26

27

28

29

30

Malezya gercekten cok ucuz bir ulke,istanbul malezya 260 euro civari.11 saat kesintisiz ucus ve Kulala Lumpurdasiniz,kesinlikte sikinti cekmeyeceginiz gayet guvenli ve cok renkli bir yasantisi olan ormanin arasina gizlenmis bir ulke,orda dunyanin en iyi adasindan biri olan Tioman Adasi var,gercekten mukemmel bir yer,ve fiyati komik denecek sekilde ucuz,gunluk oda fiyati 50 ringgit turk parasi ile 25 liraya geliyor,yani kisi basi 12 liraya kaliyorsunuz,dunya ile baglantiniz hemen hemen kesiliyor,eger klimali odalarda kalmak isterseniz oda 100 ringgit oda size kalmis bisey,birazdan tioman adasinin fotolarini ekliyecegm...

36

37

ve hic unutamayacagm Tioman Adasi,bu adaya gitmek icin Mersing e gitmeniz lazim,Kuala lumpurdan 6-7 saat de gidebilirsiniz otobusle,ben Johor Bahrudan kiraladgm arabayla gittim 2 saat surdu,Mersingde limandan adaya bilet aliyorsunuz gidis donus 70 ringgit,gitmeden once haritadan hangi sahilde kalacaginiza bakmazin gerek.cunku feribotda size soruyorlar nerede ineceksiniz diye,ben e meshur olan ve ekonomik olan Salang Beach de kaldim,deniz resmen akvaryum gibi,100 kiloluk balik gormeniz gayet normal orda,tekrar gitmeyi gercekten cok istiyorum adaya...

1

3

4

5

6

Adadan cikip birazda Kulala Lumpurda dolasalim,Burda gormedigim honda ve toyotanin super modellerini gordum orda,neden bizim ulkemize boyle modeller gelmez anlamiyorum,ozelliklede Mpv modelleri..

1

2

3

4

5

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.