Mat Ve Uyku Tulumu Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ezgizemsencan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,744

ezgizemsencan

Yeni Üye
Web
www.facebook.com
Benim hiç uyku tulumum ve matım olmadı bel ağrıları çeken biriyim ve çabuk üşürüm bu yüzden önerileriniz çok değerli hatta ikinci el satın alabilirim tavsiye marka ve mağaza yada ikinci el yardımlarınızı bekliyorum

Etiketler
Bel ağrısı çekiyorsan mat alma. Şişme yatak al. Yazın kamp atacak san bim marketin verdiği ucuz uyku tulumu seni idare eder.

Merhaba arkadaşın da bahsettiği gibi şişme yatak olabilir ama patlama ve onarım sorunu oluyor şişme yataklarda, ayrıca en önemlisi kapladığı alan ve yük çok fazla size tavsiyem bir kerelik ultralight şişme mat almanız taşlı bir yüzey dahi olsa zemin ile aranızda oluşturduğu yüzeyle yerle temasınız kalmıyor, ayrıca ısı yalıtımında da yardımcı oluyor malzemelerle ilgili detaylı bilgi isterseniz sorabilirsiniz, Saygılarımız Ersin Outdoor Doğa Sporları...

Merhaba arkadaşın da bahsettiği gibi şişme yatak olabilir ama patlama ve onarım sorunu oluyor şişme yataklarda, ayrıca en önemlisi kapladığı alan ve yük çok fazla size tavsiyem bir kerelik ultralight şişme mat almanız taşlı bir yüzey dahi olsa zemin ile aranızda oluşturduğu yüzeyle yerle temasınız kalmıyor, ayrıca ısı yalıtımında da yardımcı oluyor malzemelerle ilgili detaylı bilgi isterseniz sorabilirsiniz, Saygılarımız Ersin Outdoor Doğa Sporları...
Merhaba mat olayini hallettim kendiliginden hafifce sisen bir mat aldim birde altina sermek icin baska bir mat sira uyku tulumuna geldi karadenizde 0 dereceye dayansin yaz sonlarinda 10 15 derecede ğişirmesin yani üşümek en büyük korkum yoksa kamp kabusa dönebilir mevsimlik bir uyku tulumu önerebilirmisin kaç derece gösteren bir tulum almalıyım mumya mı yorgan tipimi karar veremiyorum?

Merhaba;a

Madem üşümekten korkuyorsunuz, uyku tulumu seçerken "Comfort" değerinin minimum sıfır derece olan mumya tipi uyku tulumlarına bakmanızı tavsiye ederim. Uyku tulumu iç alanı ne kadar dar olursa ısınma ve sıcaklığı koruma süresi o kadar artar. Eğer rakam yüksek gelirse, o zaman uyku tulumuna termal içlik ile girersiniz, o da aynı sonucu verir. Ayaklarınızı sıcak tutmayı unutmayın, zira insan önce ayaklarından üşür. Ayaklarınız sıcaksa kolay kolay üşümezsiniz.
İyi kamplar.

Merhaba;a

Madem üşümekten korkuyorsunuz, uyku tulumu seçerken "Comfort" değerinin minimum sıfır derece olan mumya tipi uyku tulumlarına bakmanızı tavsiye ederim. Uyku tulumu iç alanı ne kadar dar olursa ısınma ve sıcaklığı koruma süresi o kadar artar. Eğer rakam yüksek gelirse, o zaman uyku tulumuna termal içlik ile girersiniz, o da aynı sonucu verir. Ayaklarınızı sıcak tutmayı unutmayın, zira insan önce ayaklarından üşür. Ayaklarınız sıcaksa kolay kolay üşümezsiniz.
İyi kamplar.

Merhaba;

Eğer üşümekten korkuyorsanız, "Comfort" değeri sıfır olan mumya tipi uyku tulumlarına bakmanızı tavsiye ederim. Mumya tipi uyku tulumlarında ısınma ve sıcak kalma süreniz daha verimlidir. Eğer fiyatları yüksek gelirse, daha hafif uyku tulumunun içine termal içlik ile girersiniz aynı sonucu verir. Ayaklarınızı sıcak tutabilirseniz, kolay kolay üşümezsiniz.
İyi kamplar.

Merhaba;

Eğer üşümekten korkuyorsanız, "Comfort" değeri sıfır olan mumya tipi uyku tulumlarına bakmanızı tavsiye ederim. Mumya tipi uyku tulumlarında ısınma ve sıcak kalma süreniz daha verimlidir. Eğer fiyatları yüksek gelirse, daha hafif uyku tulumunun içine termal içlik ile girersiniz aynı sonucu verir. Ayaklarınızı sıcak tutabilirseniz, kolay kolay üşümezsiniz.
İyi kamplar.

250 tl ye kadar uyku tulumu tavsiye edebilecek var mı. piyasa hakkında çok bilgim yok. o yüzden sizlerden yardım almak istedim. 3 mevsim gece 8 veya 10 dereceye kadar yeterli olabilecek bir tulum arıyorum. mumya tarzı biraz sıkıntılı geldi.

250 tl ye kadar uyku tulumu tavsiye edebilecek var mı. piyasa hakkında çok bilgim yok. o yüzden sizlerden yardım almak istedim. 3 mevsim gece 8 veya 10 dereceye kadar yeterli olabilecek bir tulum arıyorum. mumya tarzı biraz sıkıntılı geldi.
Merhaba piyasada bulabilirseniz Husky Magnum işinizi görür. Bir kaç ay evvel 250TL'ye almıştım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR