DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Merhabalar Abİlerİm Fotoğrafçinin Defender Aşki :)

'DEFENDER' forumunda tugayercinsphotography tarafından 16 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu 544 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. tugayercinsphotography

tugayercinsphotography Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar ben tugay ercins kocaeli izmitte yaşıyorum fotoğrafçılık yapıyorum defenderlere senelerdir aşığım ve hiçbirzaman alma kararımın arkasında duramadım malüm mesleğim gereği günlük 130 140 km yol yaptığım oluyor fotoğraf çekimlerimde öncelikle sizlerden yardım istediğim konudan başlıyayım abilerim
    Kullanım şeklim şu olacak örnek veriyorum gelin-damat ile buluştum fotoğraf çekimine çıktım önce sapanca oradan kandıra ağva kefken yollarında dağ bayır fotoğraf çekimi yapıcam 1 gün içinde yakıt olarak bir otomobile göre arada çok fark olurmu veya müşterimide arkasına bindirip beraber çekim yerlerine taşıyabilirmiyim, duyduklarıma göre aşırı derece içeriye ses alıyormuş ve kullanımı yorucuymuş bu sıkıntıların çözümü varmıdır motor olarak hangisi seçmeliyim ve en önemlisi yolda kalırmıyım ki kalırsam benim için bir facia olur işimi yapamam bu konuda abilerimden yardım istiyorum :smiley:

Etiketler:

2. ahmet_kemal

ahmet_kemal Kamp I

Alınan Beğeni:
    71
    gelinlik giymiş bir gelin ve takım elbiseli bir damat için defenderla yol gitmek konforsuz olabilir. gittiğiniz yollar çok zorlu değil ve aşırı off road yolu değilse daha konforlu bir arazi seçin. hele bir de yazın klima yoksa toprak yollarda pencere açınca içeriye giren toz toprak gelinin hoşuna gitmeyebilir..sonra gelinle damatın arası bozulursa senden bilirler :smiley: :smiley:

3. ekmel58

ekmel58 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    24
    Yeterli izolasyon ve doğru motor şanzıman seçimi ile ses rahatsız edecek seviyede olmaz bakımlarını yaparsan yolda bırakmaz ana gelin ve damadı arka koltuğa sığdırman zor damat neyse de gelin gerçekten zor arka koltuğu değiştirip geride montaj yaptırırsan olur ve klima taktırman şart bu saydıklarımı yaptığında maliyet kabarır yakıt ortalama bir dizel binek aracın 2 katı civarı yakar

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...