Mk Ii Pajero 2.6 Yakıt Tüketimi Ve Diğer Sorularım

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huseyinhasret Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,133

huseyinhasret

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhabalar, 2011 Lada Niva aracımı satıp 1993 Model 2.6 MK II Pajero almak istiyorum. Merak ettiğim konu yakıtı, motoru ve yürüyen aksam için parça tedariği? Lada Niva aracım LPG(10.00₺) kmde 1₺-1.2₺ arasında yakıyor. 2.6 Pajero için beni ne bekliyor. Tabiki donanım, lastik ve aksesuar yakıtta etkilidir. Genede bu şekilde benimle bilgi paylaşacak olan var mı? Gene sormak istediğim bir çok soru var. İG:huseyinhasretyilmaz
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,360
Mesajlar
1,517,001
Kayıtlı Üye Sayımız
172,014
Kaydolan Son Üyemiz
yusufçınar

SON KONULARGeri
Üst