Moskova-ıstanbul Gurcistan Uzeri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efendy79 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,132

efendy79

Yeni Üye
Herkeze selamlar, Daha cok yeni ve ogrenmesi seven biriyim (yalnisim varsa ozur diler kendimi duzeltmesini bilirim) Tum hazirliklarimi yaptim Skoda Yeti 1.8 4x4 aracimla Moskovadan istanbula gececgim. Henuz tarihi belirlemedim ama maksimum 2 hafta icinde yola cikmis olurum. Kabaca guzergah olarak rostov, vladikafkas, gurcistan (sarp veya turkgozu) ulkeye giris yapip Istanbula gececegim. Yaklasik 1 hafta 10 gun kalip ayni guzergahdan geri donmeyi planliyorum. Uzun yol tecrubem var ama daha once hic 3600km yol planlamamistim. Bu macerayi yasamak istiyorum. Daha bu guzergahi tecrube eden arkadaslarin onerilerini duymak istiyorum.

Etiketler
Ynt: Moskova-ıstanbul Gurcistan Uzeri

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=87685.0
Güney Rusya Vladikavkaz(Alanya) Nalchik (Balkarya) ve Pyatigorsk Gezisi
Bu linke bakarsınız.

всё будет хорошо!

Eğer yardımcı olmaz ise,başlığı açtığınız sayfada ki ilgili diğer konulara bakarsanız bilgi edinebilirsiniz.

всё будет хорошо!

Москова-Владикавказ arası yollar çok iyi,planladığınız rota güzel.
1.Sarp sınır kapısını öneririm(bende Tekirdağ'dan aynı Sarp üzerinden 2 defa aynı yolculuğu yaptım),Türkôzüne göre daha kestirme,Karadeniz kıyısından sakin sakin gidersiniz.Yollar Türkiye de her yerde çok iyi.
2. 3-4günde İstanbul da olursunuz.
Hayırlı yolculuklar!

всё будет хорошо!

Dediğim gibi diğer başlıklara bakın;istediğiniz bilginin fazlasını alacaksınız.
Saygılar.

всё будет хорошо!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR