Motokaravan Ruhsatıyla İlgi Bilgi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan att81 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,032
umarım böyle bir karar almazlar lisanslı karavan üreticilerine bırakılırsa bu işlem dar bütçeli karavan severler için çook sıkıntı olur karavan canlanmaya başlamışken böyle bir karar alınmaz inşaallah .
 

Etiketler
Herhese yeniden merhaba

evet almayı düşündüğüm araç link deki araç dediğiniz gibi biraz araştırdım ayni fiyatlara çok daha iyi araçlar var
beni proje ve ruhsat işlemleri korkuttuğu için bunu almayı planlamıştım ama okuduklarımdan öğrendiklerim pek de korkmamak gerektiği
muğla veya çevre illlerinde kendi karavanını yapan kimse var mı özellikle yapım aşamasında olan yada başlamayı düşünen
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,197
Kayıtlı Üye Sayımız
171,857
Kaydolan Son Üyemiz
PatsyFaulk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst