Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,013

Etiketler

Şu an iki yıldır kullandığım HONDA CBF 1000 var.
Daha önce beş yıl Africa Twin kullandım. Bu yüzden zaten kullanıcı adım AFRICALI dır.

VIA_A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

96 yilindan beridir , motor kullaniyorum , 1.5 m km deneyimden sonra , 2007 ve 98 model Iki transalp sehir ici kullanim icin 2013 bir vespa sahibiyim esim ile transalpli uzun seyahatler yapiyoruz , motor bizim icin bir varlik , transalpler ise evlatlarimiz. Yan yana gider biri mor biri siyah gorurseniz. Bilinki biz gectik oralardan :smiley:

HTC Desire 626 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yamaha XV950A Bobber, Genelde Arkadaşlar ile birlikte Motosiklet festivallerine ve şenliklerine gitmek için kullanıyorum. Bunun dışında akşamları ve hafta sonları gezmek için kullanıyorum.

22bin kmdir Hypermotard 821 kullanıyorum. Ayrıca Ducati Monster 695'im var.
Bundan önce de Ducati Monster 696'm vardı. 25bin km kadar kullandım.

Motosiklete de CBF150 ile başladım.

Şuan yamaha mt-07 var doğ tutkum ağır basıyor artık bi africa twin düşünüyorum bilemedim

E31A0791 5F47 46E3 B5AB 113FAF0B2028

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR